gadżety reklamowe

Co kupić zamiast tradycyjnego magnesu na lodówkę? Gdzie szukać korzystnych cenowo pamiątek? Co można przewieźć w bagażu, a czego nie?
Przecław88

gadżety reklamowe

Post autor: Przecław88 »

Cześć, nie masz pomysłu jak rozreklamować firmę? Według mnie fajnym rozwiązaniem będzie kupienie breloków, na których można wykonać nadruk. Na stronie https://regalo.pl/kategoria-produktu/ma ... -pluszowe/ znajdziecie sklep z takimi produktami. Uważacie, że warto kupować z internetu?

ola tkacz
Lubomiśka

Re: gadżety reklamowe

Post autor: Lubomiśka »

Jeśli szukacie miejsca, gdzie wykonają Wam nadruki czy też znakowanie odzieży, to polecam sprawdzić ofertę https://www.reflect.pl/sublimacja.html . Druk odporny jest na wielokrotne pranie i nie jest wyczuwalny w dotyku. Doskonale odwzorowuje wielokolorowe zdjęcia i grafiki.
beatrix

Re: gadżety reklamowe

Post autor: beatrix »

Przejrzyjcie sobie koniecznie ofertę na tej stronie https://www.opengift.pl/bidony-i-butelki-z-nadrukiem/ . Macie tam bowiem namiar na stronę, gdzie można zakupić różnego rodzaju gadżety reklamowe. Wybór jest naprawdę ogromny. Uważam, że warto przede wszystkim stawiać na jakość, aby zadowolić swoich klientów.
Miśka

Re: gadżety reklamowe

Post autor: Miśka »

Nadruki na koszulki sprawdzają się świetnie wszędzie tam, gdzie liczy się mała waga reklamy jednocześnie z wysoką wartością przekazywanej treści i zachowaniem silnej ekspozycji na odbiorcę. Osoba nosząca przedmiot z treścią reklamową obracając się w danym środowisku, może pośrednio przyczyniać się do pozyskiwania nowych klientów. Drukarnia https://www.reflect.pl/sitodruk.html ma bardzo interesującą ofertę. Warto pamiętać, że tekstylia to nie tylko ubrania. Świetnym materiałem na umieszczanie grafik promocyjnych mogą być druk na smyczach, flagach reklamowych, transparentach, obrusach czy odzieży roboczej. Drukarnie są w stanie zrealizować nawet najbardziej nietypowe zamówienia na przeróżnych formach medium podkładowego.
Małgośka1

Re: gadżety reklamowe

Post autor: Małgośka1 »

Wiecie to dużo zależy od tego ile pieniążków chcemy przeznaczyć, bo gadżetów jest od groma. Można zrobić odzież firmową z logo. Kraków ma taką firmę, która robi https://grafihaft.pl/odziez-reklamowa/ My zamawialiśmy koszulki jako gratisy dla klientów, a dla całej załogi polary oprócz tego i chodzimy w nich oczywiście, to dodatkowa reklama. Także fajna sprawa. Jeśli macie mniejsze pieniążki warto zacząć od breloków, długopisów czy smyczek. Pozdrawiam i powodzenia życzę!
stryj

Re: gadżety reklamowe

Post autor: stryj »

Reklama każdej firmy to obecnie podstawa. Każda branża obecnie to naprawdę ogromna konkurencja więc trzeba się czymś wybić, pozostać zauważonym. Form reklamy jest całe mnóstwo więc warto korzystać z różnych, jednak w mojej ocenie nie można zapominać absolutnie o tej internetowej. To ona daje nam największe możliwości i pozwala dotrzeć do jak największej ilości naszych potencjalnych klientów. Dlatego oprócz gadżetów warto zainwestować w reklamę w sieci. Ja nie mając wiedzy żadnej w tej dziedzinie od razu zacząłem szukać pomocy. Mój wybór padła na Pana Piotra, którego znalazłem na https://www.rmf.fm/magazyn/news,28377,p ... slowa.html
dama88

Re: gadżety reklamowe

Post autor: dama88 »

To mnie teraz zainteresowała oferta Antare . Oni też mają całkiem obszerną ofertę - także możemy dopasować poszczególne materiały do swoich potrzeb. Ja właśnie planuję zamówić u nich słupy reklamowe dla siebie, a potem się jeszcze zobaczy, co mi się przyda.
Sławomir

Re: gadżety reklamowe

Post autor: Sławomir »

Czy wiecie czym jest influencer marketing i dlaczego warto zdecydować się na takie rozwiązanie? Jakiś czas temu przeglądałem różne portale informacyjne i natrafiłem na bardzo interesujący artykuł na stronie - https://www.webvilla.pl/jak-wyglada-wsp ... luencerem/ .
hytk

Re: gadżety reklamowe

Post autor: hytk »

Wykorzystaj moc grywalizacji, aby przekształcić swoje kampanie reklamowe - https://mojakruszwica.pl/pl/665_artykul ... zacji.html Dzięki grywalizacji możesz dotrzeć do klientów w nowy i intrygujący sposób. Przekonaj się, jak grywalizacja może pomóc Ci w osiągnięciu większej skuteczności i zaangażowania w dzisiejszym rywalizującym świecie reklamy.
ODPOWIEDZ