Wyjazd na Stałe

Ruszamy w podróż po naszym pięknym kraju! Góry, morze, jeziora - polecamy najlepsze destynacje.
Incognitoś

Wyjazd na Stałe

Post autor: Incognitoś »

Cześć. Pewnie nie znajdę idealnego miejsca ale może ktoś coś podpowie z własnych doświadczeń. Chciałbym wyjechać na stałe interesuje mnie ciepłe miejsce z najwyższą średnią roczną temperaturą i dostępem do dużego zbiornika wodnego. Miejsce w którym jest dużo zwierząt i roślin lecz nie ma jadowitych węży pająków i skorpionów. Ostatni czynnik to miejsce w którym albo w ogóle nie ma ludzi lub jest ich niewiele jakąś wioska bardzo biedna do której nikt się nie przyczepia ludzie są normalni nie dotykają banknotów tylko sami zdobywają pożywienie.
Incognitoś

Re: Wyjazd na Stałe

Post autor: Incognitoś »

Nikt nic nie wie a co myślicie o tej wyspie czy był tam ktoś czy występują jakieś zwierzęta i czy jeżeli jest niezamieszkała może mnie ktoś odnaleźć i wyrzucić z takiego miejsca?

https://pl.wikipedia.org/wiki/Ilh%C3%A9u_Caro%C3%A7o
Awatar użytkownika
Peruano
Posty: 7
Rejestracja: 15 sty 2020, 13:45

Re: Wyjazd na Stałe

Post autor: Peruano »

Wszystko zależy od tego jakie ma się źródło dochodów. Jeżeli biznesowa emerytura, to polecam Sardynię lub Majorkę.
Incognitoś

Re: Wyjazd na Stałe

Post autor: Incognitoś »

Nie nie będę miał żadnego źródła dochodu chcę raz na zawsze skończyć z pieniędzmi ostatni wydatek to podróż dlatego szukam miejsca z którego nikt mnie nie wygoni dotrzeć do gwinei na papierach a później tylko komuś zapłacić aby mnie przetransportował drogą morską na wyspę i zniknąć raz na zawsze wybudować ziemiankę pożywienie będę pozyskiwał sam a po śmierci przynajmniej moje dzieci nie zmarnują 10 000zł żeby zrobić jakiś pomnik. Zależy mi tylko na wolności miejsce 100% pewne że nie przyjdzie jakiś bezmyślny nękacz w mundurku i mnie nie wyeksmituje.
ODPOWIEDZ