Wesel

Ruszamy w podróż po naszym pięknym kraju! Góry, morze, jeziora - polecamy najlepsze destynacje.
małwa

Wesel

Post autor: małwa »

Hej, chcę zapytać jak widzicie to , żeby dziś ogarniać ślub w plenerze ? Mielibyście ochotę się na takiej imprezie bawić, czy jednak nie? Ja sama nie wiem, co mam robić, bo tak naprawdę moje zdrowie nie pozwala mi na to, żeby kombinować, ale byle jakiego wesela to też nie chce. Nie w tych czasach :D
zośka

Re: Wesel

Post autor: zośka »

potrzebne mi dwie ładne marynarki dla dzieci
takie że będziecie miały i na komunię które nas czekają i na wesela to mam nadzieję że ona oczywiście się odbędą ale jeżeli zajmę się kupowaniem marynarek i sukienki dla siebie tydzień przed weselem to z pewnością i tak nic nie kupię
Awatar użytkownika
kira29
Posty: 342
Rejestracja: 22 mar 2019, 19:00

Re: Wesel

Post autor: kira29 »

Na pewno organizacja ślubu to także poszukiwanie najlepszych i najbardziej dopasowanych rozwiązań pod względem ubioru. To ważna kwestia, która wysuwa się na pierwszy plan. Warto zatem poszukać czegoś spełniającego wymagania i potrzeb. Na stronie https://sklep.dastan.pl/ trafisz na świetne propozycje o wysokiej jakości wykonaniu, a także użytych materiałach.
Awatar użytkownika
kinnga
Posty: 24
Rejestracja: 24 lis 2019, 20:41

Re: Wesel

Post autor: kinnga »

Ale bym sobie chętnie poszła na jakieś wesele! Czas pandemii spowodował, że długo już nie bawiliśmy się wspólnie z rodzinami, nie było wesel na 200 osób. Ale wracamy do normalności, mam nadzieję, że na jakieś wesele się wybierzemy jeszcze w tym roku. Byłam kiedyś na takim gdzie wystąpił zespół Bayer Full, cudownie bawili publiczność! Jeśli będę sama kiedyś wychodzić za mąż to na pewno będę chciała aby zaśpiewali u mnie.
KaśkaM32

Re: Wesel

Post autor: KaśkaM32 »

Wesele marzeń ?- wszyscy młodzi marzą o takim. Wszystkim też zależy na tym żeby wszystko dopiąć na ostatni guzik - wszelkie tematy. Ja miałam największy problem z sukienką ale w końcu udało się ogarnąć temat .Następny temat z jakim należało się uporać jest fotografia ślubna .Przecież wszyscy chcemy aby to najważniejsze w naszym do tej pory wydarzenie było uwiecznione. Czasami trzeba wziąć tez pomoc profesjonalnej firmy, która wie jak tematem się zająć.
ODPOWIEDZ