ubogumilow.pl - opinie

Ruszamy w podróż po naszym pięknym kraju! Góry, morze, jeziora - polecamy najlepsze destynacje.
Awatar użytkownika
Daria72
Posty: 3
Rejestracja: 29 gru 2019, 14:25

ubogumilow.pl - opinie

Post autor: Daria72 »

Hejka! Wybieram się za miesiąc nad morze na tydzień i poszukuję opcji noclegowych. Wpadły mi w oko apartamenty w Łukęcinie, tutaj oferta ubogumilow.pl. Mają świetny standard, piękne pokoje i naprawdę cudną okolicę. Ktoś z was tam nocował, możecie się podzielić opinią?
Awatar użytkownika
Adrian84
Posty: 8
Rejestracja: 09 sie 2019, 9:34

Re: ubogumilow.pl - opinie

Post autor: Adrian84 »

Miałem przyjemność zostawać w ubogumilow.pl. Bardzo dobrze wspominam pobyt. Tak jak mówisz, standard jest naprawdę wysoki. Pokoje są schludne, czyste, ładnie umeblowane. Masz wygodny balkon, na którym możesz wypić z rana kawkę ;) A propos kawy - polecam zajrzeć do ich kawiarni, mają przepyszną kawę. Świetna lokalizacja, niedaleko morza.
Awatar użytkownika
dromader
Posty: 30
Rejestracja: 26 cze 2019, 8:56

Re: ubogumilow.pl - opinie

Post autor: dromader »

Jeśli o mnie chodzi, to nie byłem jeszcze w Kołobrzegu, dlatego w tym roku planuję wypad tutaj na kilka dni. Tak sobie myślę, że może któryś z Apartamentów Arka https://apartamentywkolobrzegu.pl/ byłby dla mnie idealny. Mieści się nad samym morzem, ja podróżuję samotnie, więc mi przestrzeni wystarczy, ale też i mam doskonałe udogodnienia związane ze SPA niżej z dyskoteką.
ODPOWIEDZ