Tanie noclegi w górach?

Ruszamy w podróż po naszym pięknym kraju! Góry, morze, jeziora - polecamy najlepsze destynacje.
Awatar użytkownika
Rannyptaszek
Posty: 25
Rejestracja: 12 mar 2019, 15:13

Tanie noclegi w górach?

Post autor: Rannyptaszek »

Gdzie polecacie w miarę wygodny nocleg teraz jesienią dla kilkuosobowej rodziny, która musi się liczyć z wydatkami?
Awatar użytkownika
Pasterz
Posty: 28
Rejestracja: 20 lis 2019, 16:14

Re: Tanie noclegi w górach?

Post autor: Pasterz »

Widziałem apartament do wynajęcia dla 6 osób za 130 zł/doba :o
Jest w Ustroniu - to w Beskidzie Śląskim niedaleko Górnego Śląska i to naprawdę ekstra cena za ponad 50 m powierzchni z salonem, aneksem kuchennym, łazienką i dwoma sypialniami :) W tym zagwarantowane miejsce parkingowe.
Wydaje mi się że w tej cenie ciężko będzie znaleźć coś równie wygodnego i niezależnego.

Tu są te apartamenty pokazane https://www.dreamapart.pl/ustron
Awatar użytkownika
tormundmilk
Posty: 441
Rejestracja: 05 maja 2019, 20:52

Re: Tanie noclegi w górach?

Post autor: tormundmilk »

Jeżeli macie problem ze znalezieniem noclegu w górach, to polecam wam przejrzeć oferte tej strony : https://spanie.online/noclegi/gory Tam w jednym miejscu możecie przejrzeć ofertę pensjonatów, domków i innych obiektów noclegowych. Wszystko w przystępnych cenach, więc warto :>
sokół

Re: Tanie noclegi w górach?

Post autor: sokół »

A ja dla odmiany polecę coś nad morzem a mianowicie apartamenty kuznica!

prace ręczne chomikuj
Awatar użytkownika
garlejka
Posty: 112
Rejestracja: 01 mar 2019, 16:06

Re: Tanie noclegi w górach?

Post autor: garlejka »

Ja też sporo podróżuję i powiem tak: czasami zapłacić troszkę więcej i mieć pewność, że dostaniemy czysty, nowo wyremontowany pokój czy też apartament. Ja sama nie raz się "nadziałam" na niską cenę i potem żałowałam. Teraz dla pewności, noclegów szukam poprzez tę wyszukiwarkę Sun&Snow - to dla mnie spore ułatwienie i pewność, że dobrze trafię.
Ostatnio zmieniony 25 lis 2020, 15:30 przez garlejka, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
ewa920
Posty: 167
Rejestracja: 15 mar 2019, 10:57

Re: Tanie noclegi w górach?

Post autor: ewa920 »

Co polecacie?

___
zawiasy meblowe
ODPOWIEDZ