Podróżujecie kamperem?

Ruszamy w podróż po naszym pięknym kraju! Góry, morze, jeziora - polecamy najlepsze destynacje.
wittolld

Podróżujecie kamperem?

Post autor: wittolld »

Od dawna chodzi za mną wakacyjna podróż kamperem. Jako, że okazało się, że mam we wrześniu więcej wolnego, niż zakładałam, bo prawie trzy tygodnie, to znów zaświtał pomysł, żeby zorganizować Wyjazd kamperami do Chorwacji Zastanawiam się czy nie jest za późno, żeby zorganizować taki wyjazd, ale wierzę, że jak zawsze mogę na Was liczyć, że coś mi doradzicie.
Nowak32

Re: Podróżujecie kamperem?

Post autor: Nowak32 »

Jeśli posiadacie auto typu pick-up, można przekształcić je w kamper, korzystając z kapsuł mieszkalnych oferowanych przez azar4. Te kapsuły są idealne dla dłuższych wypraw, pozwalają na podróżowanie po różnych terenach i zapewniają komfort noclegu dla 3-4 osób. Montaż i demontaż kapsuły są stosunkowo łatwe, dzięki czemu można w dowolnym momencie przekształcić auto.
Awatar użytkownika
rasta
Posty: 27
Rejestracja: 23 lut 2020, 11:52

Re: Podróżujecie kamperem?

Post autor: rasta »

Nie posiadam auta ani kampera ale wybieram się do Chorwacji samochodem. Teraz przecież bez problemu można wynająć sobie samochód. Czytam właśnie na tej stronie https://comfortcar.pl/wypozyczalnia-sam ... rojmiasto/ o znanej wypożyczalni w Trójmieście i widzę że warunki wynajmu samochodów mają bardzo dobre
nata88

Re: Podróżujecie kamperem?

Post autor: nata88 »

Jak chodzi o takie aspekty, jak wyposażenie do kampera, to zauważyłam że w tym kierunku polecana jest firma https://www.vandermoon.com/17-moon-kitchen . Ponoć można znaleźć tam najróżniejsze artykuły- od mebli, po organizery i inne rzeczy.
Awatar użytkownika
dorada
Posty: 75
Rejestracja: 15 sty 2019, 16:06

Re: Podróżujecie kamperem?

Post autor: dorada »

Bardzo ciekawym rozwiązaniem są także zabudowy busów: https://www.ddzabudowy.pl/ . Jeśli interesuje Was taki sposób podróżowania to zdecydowanie warto wziąć taką zabudowę pod uwagę.
ODPOWIEDZ