Opinie o kontach bankowych

Ruszamy w podróż po naszym pięknym kraju! Góry, morze, jeziora - polecamy najlepsze destynacje.
Awatar użytkownika
kira29
Posty: 342
Rejestracja: 22 mar 2019, 19:00

Opinie o kontach bankowych

Post autor: kira29 »

Dzień dobry,
Jestem obecnie klientem mbanku. Posiadam tam rachunek osobisty i firmowy. Chciałbym zmienić bank bo czuje, że mbank nic mi nie daje. Oprocentowanie na rachunkach jest bliskie zeru. Możecie polecić inny bank który jest darmowy w prowadzeniu i ma sensowne oprocentowanie na rachunkach? Zastanawiam się nad kontem PKO BP za o zł myślicie że warto ? ewentualnie ING . Czytałem na temat kont banki opinie klientów i wydaje mi się bardzo sensowna ta oferta, jaki jeszcze bank polecacie ?
Awatar użytkownika
Bodzio12
Posty: 266
Rejestracja: 26 mar 2019, 17:18

Re: Opinie o kontach bankowych

Post autor: Bodzio12 »

Ja ostatnio zastanawiam się nad tym czy lepiej założyć konto oszczędnościowe czy lokatę w banku i znalazłam stronę https://biznes.interia.pl/praca/news-lo ... Id,2223122 tutaj wyczytałam odpowiedź na swoje pytanie. Poczytajcie bo mnóstwo pomocnych informacji.
Awatar użytkownika
agata7
Posty: 174
Rejestracja: 18 gru 2018, 20:59

Re: Opinie o kontach bankowych

Post autor: agata7 »

Radzę zerknąć sobie tutaj https://pozyczkaposzukiwana.pl/kiedy-do ... lew-w-ing/ i poczytać jak wygląda kwestia przelewów. Często bowiem zastanawiamy się jak obliczyć, kiedy dojdą należności na nasze konto. Nie jest to takie trudne jakby się mogło wydawać. Na tym portalu znajdziecie również wiele innych cennych i przede wszystkim praktycznych informacji.
Awatar użytkownika
Zuzka
Posty: 16
Rejestracja: 27 paź 2019, 11:13

Re: Opinie o kontach bankowych

Post autor: Zuzka »

A macie jakieś opinie na temat kont oszczędnościowych? Właśnie się zastanawiam nad tym jak zaoszczędzić, w co zainwestować. Dobrą opcją jest kalkulator inwestycyjny korzystacie z takich rozwiązań?
Awatar użytkownika
pieknyolek
Posty: 316
Rejestracja: 17 lip 2019, 13:23

Re: Opinie o kontach bankowych

Post autor: pieknyolek »

Bodzio12 pisze: ↑25 mar 2020, 11:59 Ja ostatnio zastanawiam się nad tym czy lepiej założyć konto oszczędnościowe czy lokatę w banku i znalazłam stronę biznes.interia.pl/praca/news-lokata-czy-konto-oszczednosciowe,nId,2223122 tutaj wyczytałam odpowiedź na swoje pytanie. Poczytajcie bo mnóstwo pomocnych informacji.


I na czym stanęło? :geek:


-----------------------------------------------------------
kancelaria frankowa https://odfrankuj.org/
Obrazek
Gość

Re: Opinie o kontach bankowych

Post autor: Gość »

Polecam stronę internetową https://klik-24.com/ jako wygodne i bezpieczne rozwiązanie do przesyłania pieniędzy z Wielkiej Brytanii do Polski. Dzięki prostemu interfejsowi i szybkim transakcjom, użytkownicy mogą łatwo i skutecznie zarządzać swoimi finansami, zapewniając szybkie i pewne przekazy pieniężne.
Elfik

Re: Opinie o kontach bankowych

Post autor: Elfik »

Na koniec warto zauważyć, że barometr EFL odgrywa kluczową rolę w monitorowaniu efektów wprowadzanych reform gospodarczych. Dzięki temu, że informacje te są systematycznie zbierane i aktualizowane, dostępne na stronie https://mootic.pl/czym-jest-barometr-efl/ decydenci mogą ocenić skuteczność i wpływ swoich działań na gospodarkę.
ODPOWIEDZ