odzież reklamowa

Ruszamy w podróż po naszym pięknym kraju! Góry, morze, jeziora - polecamy najlepsze destynacje.
Arestuś4942

odzież reklamowa

Post autor: Arestuś4942 »

Hej, wykonywaliście kiedyś odzież z nadrukiem? Może ktoś z Was powiedzieć mi, która firma wykonuje odzież reklamowa? W internecie jest tego naprawdę dużo i ciężko zdecydować się na jakąś firmę. Korzystaliście z usług takich firm czy nie mieliście z nimi styczności gdyż nie potrzebowaliście odzieży reklamowej?
kłapek

Re: odzież reklamowa

Post autor: kłapek »

Przyznam szczerze, że bardzo spodobała mi się oferta na ubrania firmowe. Chciałem pod logotypem umieścić nazwę firmy, numer telefonu oraz link do naszej strony internetowej. Błyskawiczną wycenę otrzymałem od firmy GQB . Jestem bardzo zadowolony, bo ciuchy mają być już po weekendzie.
dowiś

Re: odzież reklamowa

Post autor: dowiś »

Tutaj https://www.reflect.pl/druk_na_odziezy.html jest firma, która oferuje wiele różnych ciekawych propozycji, jeśli chodzi o druk na odzieży. Myślę, że warto się tam na spokojnie rozejrzeć, aby znaleźć rozwiązania, które spełnią nasze potrzeby. Prawda jest taka, że zawsze należy stawiać na jakość. Takie niedrogie, ale sprawdzone rozwiązania zawsze są najlepsze.
Awatar użytkownika
pieknyolek
Posty: 316
Rejestracja: 17 lip 2019, 13:23

Re: odzież reklamowa

Post autor: pieknyolek »

Arestuś4942 pisze: ↑17 mar 2021, 12:28 Hej, wykonywaliście kiedyś odzież z nadrukiem? Może ktoś z Was powiedzieć mi, która firma wykonuje oceanpolska.pl odzież reklamowa ? W internecie jest tego naprawdę dużo i ciężko zdecydować się na jakąś firmę. Korzystaliście z usług takich firm czy nie mieliście z nimi styczności gdyż nie potrzebowaliście odzieży reklamowej?
Oczywiście, że robiliśmy! U nas w firmie taka odzież jest obowiązkowa: pracownicy maja pięknie oznakowane czapeczki i kurtki, a wszystko od lat robimy tu : http://efanshop.eu/product-category/ubrania/kurtki/

Obrazek
ODPOWIEDZ