marketing internetowy

Ruszamy w podróż po naszym pięknym kraju! Góry, morze, jeziora - polecamy najlepsze destynacje.
gość

marketing internetowy

Post autor: gość »

Hej, mam swój pensjonat i zastanawiam się nad reklamą w Internecie. Czy ktoś z branży z tego korzysta? Znalazłam firmę, która się tym zajmuję na terenie Kołobrzegu https://wypozycjonowanie.pl/pozycjonowanie-kolobrzeg/ i widziałam, że mają specjalną ofertę na działania lokalne https://wypozycjonowanie.pl/pozycjonowanie-lokalne/. Widzę, że usługi z innych branż szaleją w Internecie, a co z nami?
Awatar użytkownika
pólka
Posty: 40
Rejestracja: 20 maja 2019, 19:50

Re: marketing internetowy

Post autor: pólka »

Ja ze swojej strony mogę polecić agencję http://cotojestcontentmarketing.pl/ która jest zdecydowanie najlepsza jeśli chodzi o wszelkiego rodzaju kampanie marketingowe. U mnie kilka lat już się sprawdzają i zdecydowanie polecam ich moim znajomym którzy chcą szybko i sprawnie się wypromować.
Awatar użytkownika
pieknyolek
Posty: 316
Rejestracja: 17 lip 2019, 13:23

Re: marketing internetowy

Post autor: pieknyolek »

pólka pisze: ↑27 sie 2021, 14:22 Ja ze swojej strony mogę polecić agencję cotojestcontentmarketing.pl/ która jest zdecydowanie najlepsza jeśli chodzi o wszelkiego rodzaju kampanie marketingowe. U mnie kilka lat już się sprawdzają i zdecydowanie polecam ich moim znajomym którzy chcą szybko i sprawnie się wypromować.
A czt banery na stronie takie jak te https://www.banery.guru/animowane/ wpisują się w marketing? ;)
jonezą

Re: marketing internetowy

Post autor: jonezą »

Od dłuższego czasu szukasz odpowiedzi jak poradzić sobie z tym problemem ? Otóż mam dla Ciebie wspaniałą informację! Poświęciłem trochę swojego cennego czasu aby dowiedzieć się więcej na ten temat i o to są wyniki moich poszukiwań : http://effectivepr.pl/oferta/kampanie-e ... spoleczne/
Mrozu

Re: marketing internetowy

Post autor: Mrozu »

Kiedy faktycznie zależy nam na właściwych działaniach marketingowych to dla mnie również istotna jest to aby posiadać jakąś wiedzę na te tematy. Co by nie mówić to moim zdaniem również przeprowadzanie działań marketingowych w social mediach jest czymś niezwykle ważnym. Nawet całkiem niedawno miałem okazję przeczytać świetny wpis http://www.mambiznes.com.pl/5-krokow-do ... l-mediach/ z którego dowiedziałem się więcej na temat strategii w social mediach.
jolka

Re: marketing internetowy

Post autor: jolka »

Marketing internetowy to dział, który wymaga naprawdę sporej wiedzy. Dlatego uważam, że szkoda naszego czasu na takie rzeczy. Od razu najlepiej poszukać sobie jakąś agencję reklamową, która dla nas będzie takie działania prowadzić. Oni mają do czynienia każdego dnia z takimi tematami. Mnie już jakiś czas pomaga Pan Piotr z https://piotrpolok.pl/podcast/ . Sam link dotyczy podcastów których ostatnio słuchałem. Warto wiedzieć na czym to wszystko polega.
ODPOWIEDZ