Latem ruszymy nad nasze MORZE - co o nim wiemy?

Ruszamy w podróż po naszym pięknym kraju! Góry, morze, jeziora - polecamy najlepsze destynacje.
Wojażer

Latem ruszymy nad nasze MORZE - co o nim wiemy?

Post autor: Wojażer »

Cześć podróżnicy!
Z racji zbliżających się wakacji, które duża część z nas będzie spędzała nad morzem, chciałbym podzielić się z wami ciekawostkami o Bałtyku w moim krótkim filmie.
Pozdrawiam! :D
https://www.youtube.com/watch?v=xCyLnLoNlts
https://www.youtube.com/watch?v=xCyLnLoNlts
Awatar użytkownika
Diana
Posty: 411
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:08

Re: Latem ruszymy nad nasze MORZE - co o nim wiemy?

Post autor: Diana »

Ja również planuję w tym roku wybrać się w wakacje z moim mężem nad polskie morze. Udało nam się już znaleźć nawet ofertę bardzo fajnego hotelu w Mrzeżynie na stronie internetowej https://www.hotelzalewski.pl/. Jak widać przy hotelu jest również wspaniała strefa SPA, więc mam nadzieję, że uda nam się tam porządnie zrelaksować. Pokoje wydają się bardzo komfortowe i wygodne, a hotel czysty i zadbany. Może ktoś z Was miał okazję tam gościć?
iża

Re: Latem ruszymy nad nasze MORZE - co o nim wiemy?

Post autor: iża »

morze jest super, ale najlepiej poza sezonem. No chyba, że zna się jakieś dojścia do morze, których nie znają turyści. Sami z mężem i dziećmi kilka lat temu przeprowadziliśmy się niedaleko, bo do Gryfina. Niby blisko, a jednak tłumy nas nie nękają. Dzieci dużo chorowały na infekcje dróg oddechowych i pediatra na jednej z kolejnych wizyt tak sobie zażartowała, że powinniśmy przeprowadzić się nad morze, to by naszym dzieciom dobrze zrobiło. Nie trzeba nam 2 razy mówić :D Zakupiliśmy 2 domy Gryfino, tzn. nie tyle osobne domy co bliźniaka, ale całego. Wyremontowaliśmy sobie i stworzyliśmy 1 duży dom. I tak sobie mieszkamy...
Awatar użytkownika
czepialska
Posty: 34
Rejestracja: 16 maja 2019, 9:06

Re: Latem ruszymy nad nasze MORZE - co o nim wiemy?

Post autor: czepialska »

Ja mam taki nawyk, że zawsze jadąc nad morze wręcz musze chociaż na dzień czy dwa wpaść do Gdańska. Kocham to miasto za ten swój niepowtarzalny klimat, szczególnie starówki. Mam też swój ulubiony hotel Fama https://www.famagdansk.pl/, gdzie mam wysoki standard obsługi, samego wystroju jak i jedzenia. Ale najważniejsza jest lokalizacja, , tuż przy Złotej Bramie.
ODPOWIEDZ