książki

Ruszamy w podróż po naszym pięknym kraju! Góry, morze, jeziora - polecamy najlepsze destynacje.
żona

książki

Post autor: żona »

Jaki jest wasz ulubiony gatunek jeśli chodzi o książki. Ja uwielbiam fantastykę, Sandersona oraz Sapkowskiego.
toń

Re: książki

Post autor: toń »

Ja czytam praktycznie wszystko. Zależy tylko czy dana książka jest interesująca czy nie. Ostatnio na dwie noce wciągnął mnie ten tytuł https://www.taniaksiazka.pl/ponad-soba- ... 57217.html
Awatar użytkownika
rasta
Posty: 27
Rejestracja: 23 lut 2020, 11:52

Re: książki

Post autor: rasta »

A ja każdy gatunek literacki lubię. Każdą ciekawą książkę chętnie przeczytam. Bardzo lubię tu https://sklep.zwierciadlo.pl/ kupowac książki bo mają tu bardzo dużo biografii, reportaży czy literaturę faktu. A są tu też bardzo ciekawe książki o tematyce kulinarnej które lubię.
Mólek

Re: książki

Post autor: Mólek »

Tak naprawdę same książki są bardzo ważne i ja jestem zdania, że ich czytanie na pewno jest fajną kwestią. Jeśli już np. jakiejś książki nie będziemy potrzebowali to warto zajrzeć do skupu książek https://skupksiazekwarszawa.pl/ gdzie bez problemów będziemy mogli nasze książki sprzedać.
maciej187

Re: książki

Post autor: maciej187 »

Ja akurat chyba nie mam jednej ulubionej książki, jestem przekonany, że jest na rynku tak dużo ciekawych pozycji książkowych, że każdy znajdzie coś dla siebie. Zdecydowanie mogę każdemu polecić książki polskiego polityka Igor Ostachowicz, szczególnie „Noc żywych Żydów”.
Róża

Re: książki

Post autor: Róża »

Na pewno powinniście się dobrze zastanowić nad tym, co realnie mogłoby pomóc Wam w stworzeniu pozycji, która będzie interesująca dla innych ludzi. Na pewno duże znaczenie będzie miała poprawność językowa w cały utworze, ale to już możecie zorganizować przy wsparciu, jakiego może udzielić Wam korekta tekstu. Pomyślcie nad tym, bo to ważna rzecz.
Awatar użytkownika
tormundmilk
Posty: 436
Rejestracja: 05 maja 2019, 20:52

Re: książki

Post autor: tormundmilk »

Korzystając z okazji rozmawiamy o książkach, chciałabym się u was zapytać, 2 i częściej kupujecie nowe lektury? Ja ostatnio wpadłam na stronę tej księgarni Wydajenamsie i muszę przyznać, że asortyment mają tam całkiem rozbudowany. Dajcie znać, czy wy kiedykolwiek tam coś kupowaliście
ODPOWIEDZ