Gdzie nad morze?

Ruszamy w podróż po naszym pięknym kraju! Góry, morze, jeziora - polecamy najlepsze destynacje.
Awatar użytkownika
Stamira99
Posty: 1
Rejestracja: 19 lut 2021, 17:54

Gdzie nad morze?

Post autor: Stamira99 »

Ze względu na to, że mam jeszcze trochę obawy planować w tym roku zagraniczne wakacje, postanowiłam pojechać nad polskie morze, tym bardziej, że dawno nie byłam. Polecić może, jakieś sprawdzone hotele krynica morska? Dajcie znać, proszę.
Awatar użytkownika
ronkit
Posty: 61
Rejestracja: 17 sie 2019, 22:10

Re: Gdzie nad morze?

Post autor: ronkit »

A kto nad to morze ma jechać, cała rodzina czy tylko na przykład dzieci? Bo ja znalazłam tutaj https://urlopbezgranic.pl/wakacje-dla-o ... ad-morzem/ ciekawe wakacje dla osób niepełnosprawnych nad morzem - jest tu zapewniona opieka, a także szereg atrakcji
Awatar użytkownika
czepialska
Posty: 34
Rejestracja: 16 maja 2019, 9:06

Re: Gdzie nad morze?

Post autor: czepialska »

Ja to w tym kierunku zawsze zahaczam o Gdańsk, bo to miasto po prostu ma coś w sobie. Nie ma to jak usiąść na ławce, na starówce i się wyciszyć z myśli bo tym całym codziennym zabieganiu. Zawsze melduje się w Fama https://www.famagdansk.pl/ , bo jak na tę cenę trudno o lepszy pokój, z mega wygodnym łóżkiem, śniadaniami z takim wyborem, że nie sposób wszystkiego skosztować. Jednak kluczowa jest tu lokalizacja, dosłownie 3 minuty od Neptuna.
rótka

Re: Gdzie nad morze?

Post autor: rótka »

Do Gdańska! Akurat https://www.orle.com.pl/oferty/ dysponują bardzo komfortowymi pokojami w których ostatnio wypocząłem za wszystkie czasy. Dało mi to faktycznie sporo frajdy, nawdychałem się jodu a przede wszystkim zapomniałem o codziennych trudach związanych z pracą - zgodnie z planem.
ODPOWIEDZ