Emisja LZO

Ruszamy w podróż po naszym pięknym kraju! Góry, morze, jeziora - polecamy najlepsze destynacje.
Awatar użytkownika
kira29
Posty: 342
Rejestracja: 22 mar 2019, 19:00

Emisja LZO

Post autor: kira29 »

Czy wiesz jakie są standardy emisyjne LZO? Jeśli interesujesz się kwestią ekologii, a także maszyn korzystnych dla środowiska to koniecznie zajrzyj http://zdpwa.com.pl/filtry-swiecowe-do- ... etrza.html gdzie znajdziesz wszystkie kwestie związane z tym tematem. To idealne miejsce, aby rozpocząć swoją edukację w tej kwestii.
Awatar użytkownika
Majka
Posty: 133
Rejestracja: 26 gru 2019, 22:30

Re: Emisja LZO

Post autor: Majka »

wiem ,ze takie LZO ulatniają się z różnych źródeł - np z różnego rodzaju farb czy zapachowych sprayów do pomieszczeń. Według mnie warto w takiej sytuacji zainwestować w porządny klimator, dzięki któremu nasze powietrze będzie najwyższej jakości a nasze zdrowie nie zostanie zagrożone żadnymi szkodliwymi związkami chemicznymi. Taki klimator https://www.adler.com.pl/index.php/Main/Produkt/ms_7914 świetnie spełni się zarówno w domu jak i w naszym miejscu pracy - oczyszcza,chłodzi i nawilża powietrze.
Awatar użytkownika
agata7
Posty: 174
Rejestracja: 18 gru 2018, 20:59

Re: Emisja LZO

Post autor: agata7 »

Warto poczytać sobie czym jest pył zawieszony. Wiele bowiem osób nie zdaje sobie sprawy z tego czym tak naprawdę oddychamy. Myślę, że taka wiedza się przyda, żeby skutecznie bronić się przed szkodliwymi substancjami. Jest to niezwykle ważne. Zła jakość powietrza negatywnie bowiem wpływa na nasze zdrowie i samopoczucie. Możliwa jest jednak jego eliminacja poprzez np. likwidowanie jego źródła.
ODPOWIEDZ