Ciekawe miejsca

Ruszamy w podróż po naszym pięknym kraju! Góry, morze, jeziora - polecamy najlepsze destynacje.
Awatar użytkownika
wancia
Posty: 29
Rejestracja: 24 cze 2019, 12:42

Ciekawe miejsca

Post autor: wancia »

Bardzo lubię odkrywać nowe miejsca, ale wiadomo, że zdarza nam się wracać do tych lepszych restauracji. W Warszawie jednak jest spory wybór lokali więc możemy w sumie co jakiś czas próbować nowych rzeczy Też bardzo lubie wyjść wieczorem na miasto ze znajomymi, w tym przypadku mogę polecić w centrum Warszawy Roots Bar http://therootsbar.com/#section-kitchen Zakochacie sie w ich drinkach i koktajlach
Awatar użytkownika
pieknyolek
Posty: 316
Rejestracja: 17 lip 2019, 13:23

Re: Ciekawe miejsca

Post autor: pieknyolek »

Według mnie bardzo ciekawym miejscem może okazać się sardynia 2019
Awatar użytkownika
Ewelin
Posty: 9
Rejestracja: 19 sie 2019, 14:46

Re: Ciekawe miejsca

Post autor: Ewelin »

Ja tam wolę polskie morze. Wiem, że zimno ale jednak to nasz kawałek lądu i nim wolę się zachwycać.








______________________________
Pokoje do wynajęcia Międzyzdroje
Awatar użytkownika
mycha22
Posty: 158
Rejestracja: 20 mar 2019, 11:47

Re: Ciekawe miejsca

Post autor: mycha22 »

Jeśli lubisz polskie morze to tu http://www.hotel-landrynka.pl/ masz namiary na fajną miejscówkę w Krynicy Morskiej. Hotel przyjemny. W fajnej lokalizacji. Masz wszystko co potrzebne. A sama Krynica jest ekstra - z pewnością nie będziesz się nudził.
Awatar użytkownika
Sticke
Posty: 21
Rejestracja: 17 cze 2019, 10:00

Re: Ciekawe miejsca

Post autor: Sticke »

Nic w sumie dziwnego, każdy ma ochotę na chwilę relaksu Szczególnie w ostatnim czasie gdy w wielu firmach była spora nerwówka spowodowana przez ostatnią sytuacje z wirusem. U mnie odpadają w tym roku wypady zagraniczne co nie znaczy, że zamierzam ciągle siedzieć w domu. Bo zamierzam wybrac się w kilka miejsc w Polskę. Jesli ktoś szukałby wygodnego spa, w którym moze się zrelaksować, polecam ten pałac hotel
Bardzo przyjemny ośrodek ze spa. Wybieramy się w tym roku tam na kilka dni.
Obrazek

marruni
ODPOWIEDZ