Społeczność Odkrywców Taurus

Polecamy strony ze sprzętem podróżniczym, porównywarki cen lotów, strony biur podróży, blogi o podróżowaniu.
Awatar użytkownika
Kacper Puszkiewicz
Posty: 1
Rejestracja: 03 lip 2020, 20:27

Społeczność Odkrywców Taurus

Post autor: Kacper Puszkiewicz »

Poznają świat, inspirują innych do odkrywania nowych zakątków, nie wyobrażają sobie życia bez aktywnego spędzania czasu. Promowanie takiego stylu to idea, która przyświecała przy tworzeniu tego wyjątkowego projektu. Jego celem jest wsparcie podróżniczych pasji, aktywnych form wypoczynku oraz realizacji amatorskich wyzwań sportowych. Co ważne, Odkrywcą może zostać każdy! Wejdź na www.odkrywcytaurus.pl i sprawdź jak wiele można osiągnąć, dzięki temu fantastycznemu programowi
PODĄŻANIE WŁASNYMI ŚCIEŻKAMI JAK ODKRYWCY TAURUS
To jedna z cech, które charakteryzują Odkrywców. Samodzielnie planują swoje wyprawy w nieznane, aby móc odkrywać nowe miejsca. Zwiedzają nie tylko Polskę, ale także inne kraje. Podróżują na wiele sposobów – samochodem osobowym, vanem, promem, rowerem, czy pieszo. Aktywne spędzanie czasu to dla nich chleb powszedni i coś, bez czego wręcz nie wyobrażają sobie życia. Czasem wędrują sami, ale zdecydowanie częściej dzielą swoje pasje z rodziną oraz przyjaciółmi. Podróże dostarczają im wielu przygód, emocji i nowych doświadczeń.
Przynależność do społeczności to również sporo benefitów m.in.:
-40 zł na pierwsze zakupy (przy zakupie towaru powyżej 400 zł),
-7% zniżki na kolejne zakupy,
-brak konieczności posiadania fizycznego paragonu (przy zwrocie towaru lub reklamacji),
-przedłużona gwarancja (o 1 rok) na towary marki Taurus,
-byczy sprzęt na wyprawę i taurusowe gadżety.
Aby móc w pełni korzystać ze wszystkich udogodnień, wystarczy zarejestrować się na https://www.odkrywcytaurus.pl. Na stronie Odkrywcy Taurus mogą również zgłosić swoją planowaną wyprawę. Najciekawsze z nich, po indywidualnych uzgodnieniach mają szansę otrzymać szersze wsparcie w zakresie sprzętu. Akcja prowadzona jest na stronie internetowej oraz w 11 autoryzowanych salonach stacjonarnych Taurus.