reklama dla firmy

Polecamy strony ze sprzętem podróżniczym, porównywarki cen lotów, strony biur podróży, blogi o podróżowaniu.
gość

reklama dla firmy

Post autor: gość »

Hej, mam swój pensjonat i zastanawiam się nad reklamą w Internecie. Czy ktoś z branży z tego korzysta? Znalazłam firmę, która się tym zajmuję na terenie Kołobrzegu https://wypozycjonowanie.pl/pozycjonowanie-kolobrzeg/ i widziałam, że mają specjalną ofertę na działania lokalne https://wypozycjonowanie.pl/pozycjonowanie-lokalne/. Widzę, że usługi z innych branż szaleją w Internecie, a co z nami?
Awatar użytkownika
czepialska
Posty: 34
Rejestracja: 16 maja 2019, 9:06

Re: reklama dla firmy

Post autor: czepialska »

Na obecną chwilę jak reklama to tylko online, bo daje największe szanse na dotarcie z przekazem do odbiorców. Agencja http://smac.com.pl/ działa dla mojej firmy w tym kierunku. Wiedzą jakie cele są priorytetowe i marketingiem internetowym starają się to w jak największym stopniu osiągnąć. Nie tylko kreują wizerunek profesjonalnej marki ale też i poprawiają wiarygodność marki.

UWAGA! nie płaci za usługi SEO - sprawdź w BIG ..
patryśka

Re: reklama dla firmy

Post autor: patryśka »

Moim zdaniem pozycjonowanie strony w Internecie jest niezbędne by dotrzeć do większej ilości potencjalnych klientów. Jakiś czas temu nawiązałam kontakt z bardzo rzetelną i doświadczoną agencją marketingową jaką jest https://scyla.pl/ . Dzięki ich strategii moja firma stanęła wysoko na szczeblu w przeglądarce.
Awatar użytkownika
ewa920
Posty: 167
Rejestracja: 15 mar 2019, 10:57

Re: reklama dla firmy

Post autor: ewa920 »

Polecam firmę https://studio-grafix.pl/ - wspaniały kontakt, profesjonalna pomoc na etapie przygotowywania projektu. Prowadzą również studio graficzne, w którym przygotowują projekty graficzne. Ekspresowa realizacja i bardzo dobra jakość wydruku, atrakcyjne ceny. Korzystajcie!
ODPOWIEDZ