Przygotowania do podróży

Polecamy strony ze sprzętem podróżniczym, porównywarki cen lotów, strony biur podróży, blogi o podróżowaniu.
Awatar użytkownika
Arleta-66
Posty: 1
Rejestracja: 13 gru 2022, 22:41

Przygotowania do podróży

Post autor: Arleta-66 »

Co przygotowujecie w pierwszej kolejności, jeśli planujecie jakąś dłuższą podróż czy wakacje? Ja zawsze robię sobie specjalną listę i później kiedy już ją realizuję, to wszystko po kolei sobie odhaczam. Obowiązkowo zawsze przygotowuję też listę piosenek, a że ostatnio słuchamy dość często muzyki disco polo, to na pewno będą takie zespoły jak zespół massive
ręki

Re: Przygotowania do podróży

Post autor: ręki »

Wyjeżdzając na wakacje, lubię wiedzieć, czy w miejscu, które mi odpowiada, można śmiało uderzać na przyklad na pontony. A do tego platformy pływające będą potrzebne, w końcu trzeba je gdzieś zacumować, bez obawy przed zniszczeniem na przykład na brzegu. Mam nadzieję, że macie podobne odczucia i dla Was to też jest naprawdę ważne. Czy tylko ja mam na tym punkcie fioła?
Maria P

Re: Przygotowania do podróży

Post autor: Maria P »

Przy dalekich podróżach na inne kontynenty. np. do Azji czy Afryki warto sprawdzić jaka panuje pogoda w danym rejonie w określonych porach roku, żeby nie trafic np. na porę monsunową. Przykładowo teraz planuje wyprawę do Zanzibaru i zaczynam od sprawdzenia kiedy jechać na Zanzibar bo gdy trafimy na porę deszczową to może nam to skutecznie popsuć wypoczynek
sebulkaa

Re: Przygotowania do podróży

Post autor: sebulkaa »

Podrózując samodzielnie, można naprawdę wiele rzeczy zobaczyć. Czasem jesteśmy jednak zdani tylko na naszych przewodników wycieczek i w tym kontekście mogę Wam powiedzieć, że na stronie https://asiandivers.pl/ znajdziecie kogoś, kto ma do tego naprawdę dryg i wiem, że zależy im na działaniu. Dlatego warto sprawdzić, co wiedzą, jakie mają odpowiedzi i wskazówki.
Awatar użytkownika
tormundmilk
Posty: 441
Rejestracja: 05 maja 2019, 20:52

Re: Przygotowania do podróży

Post autor: tormundmilk »

Jeżeli chcielibyście wysłać swoje dzieci na jakiś obóz sportowy ale nie wiecie za bardzo do kogo się w tej sprawie zgłosić, to ja od siebie polecam zainteresować się ofertą na stronie https://movecamp.pl/obozy-sportowe/dla- ... mlodziezy/. Myślę że mają naprawdę wiele ciekawych rozwiązań to zaoferowania, więc myślę że nie będziecie rozczarowani ich propozycjami

strona internetowa przyrodnicza
ODPOWIEDZ