Jak rozliczyć podatek?

Polecamy strony ze sprzętem podróżniczym, porównywarki cen lotów, strony biur podróży, blogi o podróżowaniu.
kośka

Jak rozliczyć podatek?

Post autor: kośka »

Pytanie do osób, które pracowały albo nadal pracują w Austrii. Powiedzcie, z jakiego biura rachunkowego korzystacie jeśli chodzi o rozliczenie podatkowe? Z góry dziękuję za polecenia.
Awatar użytkownika
ewa920
Posty: 167
Rejestracja: 15 mar 2019, 10:57

Re: Jak rozliczyć podatek?

Post autor: ewa920 »

Skoro już jesteśmy w temacie podatków, to koniecznie wchodźcie sobie szybko na stronę https://jpk.info.pl/pliki-jpk/podatek-cukrowy-cuk-1/ na której poznacie informacje dotyczące podatku cukrowego. Myślę, że jak najbardziej to informacje, które każdego będą mogły zainteresować.
rozliczanią43

Re: Jak rozliczyć podatek?

Post autor: rozliczanią43 »

Jeśli planujesz rozliczać się z pitu to ja mam sprawdzony sposób jak zrobić to szybko i sprawnie program do rozliczenia pit 37 to jest świetna aplikacja którą wykorzystuje, fajnie bo program jest dostępny w wersji testowej na 45dni możesz zobaczyć jak będzie ci się użytkować i następnie wykorzystywać tą aplikacje. POlecam bardzo bo jest to łatwy proces, aplikacja kieruje nami przez całą procedure.
Bałagan

Re: Jak rozliczyć podatek?

Post autor: Bałagan »

Wiele jeszcze zależy co to jest za podatek i w jakich okolicznościach został on uzyskany. W momencie gdy ktoś sprzedaje produkty na Amazonie to również musi rozliczać się z podatku w UE. Bardzo fajnie na stronie https://taxology.co/pl/vat-oss-zasady-i ... zy-amazon/ napisano to czym w ogóle jest podatek VAT OSS i co on oznacza.
Awatar użytkownika
pieknyolek
Posty: 316
Rejestracja: 17 lip 2019, 13:23

Re: Jak rozliczyć podatek?

Post autor: pieknyolek »

kośka pisze: ↑10 lis 2020, 20:49 Pytanie do osób, które pracowały albo nadal pracują w Austrii. Powiedzcie, z jakiego biura rachunkowego korzystacie jeśli chodzi o zagranicznerozliczenia.pl/uslugi rozliczenie podatkowe ? Z góry dziękuję za polecenia.
Bez problemu takie podatki rozlicza moja księgowa: https://rachunkowebiuro.szczecin.pl/dor ... podatkowe/

Obrazek
majkax

Re: Jak rozliczyć podatek?

Post autor: majkax »

Wydaje mi się, że dobrym wyborem będzie jednak https://www.ksiegowaonline.online/ . Tutaj sprawy załatwiane są bardzo profesjonalnie, dodatkowo też koszty usług nie należa wcale do wygórowanych
ODPOWIEDZ