Bezpieczeństwo budowy domu

Polecamy strony ze sprzętem podróżniczym, porównywarki cen lotów, strony biur podróży, blogi o podróżowaniu.
Radosław33

Bezpieczeństwo budowy domu

Post autor: Radosław33 »

Budowa domu jak powszechnie wam wiadomo zaczyna się od wyboru projektu budowlanego ale także w tym samym momencie powinniście zadbać o bezpieczeństwo waszej budowy.Mam na myśli ogrodzenie działki na której powstanie wasz dom. Wcale nie musi to być jakieś wykwintne i drogie ogrodzenie .Spójrzcie na propozycję ogrodzenia panelowego - https://www.ogrodzeniepanelowe.pl/blog/ ... anelowe-3/ .To bardzo proste w montażu i tanie ogrodzenie, więc ogrodzenie nawet dużej działki nie musi byc kosztowne.
michał

Re: Bezpieczeństwo budowy domu

Post autor: michał »

Bardzo dobry pomysł. Nie zawsze droższe znaczy lepsze. Poza tym co wspominasz tu warto też pamiętać o ubezpieczeniu na tę nieruchomość. Nigdy nie wiadomo kiedy to się przyda, a najtańsze ubezpieczenie nie jest wskazane. W końcu mówimy zazwyczaj o swoim dorobku :)

------------------------------------------------------------------
Pozdrawiam
Michał z https://www.wygodnadieta.pl/
aśka

Re: Bezpieczeństwo budowy domu

Post autor: aśka »

ja nie miałam tego problemu bo zdecydowaliśmy się z mężem na zakupy nieruchomości od dewelopera w takim wypadku podlegamy pod wspólnotę mieszkaniową gdzie głosowanie we wspólnocie decyduje o wszystkich ważnych kwestiach również tych związanych z bezpieczeństwem
Awatar użytkownika
kasia19
Posty: 120
Rejestracja: 07 paź 2019, 22:43

Re: Bezpieczeństwo budowy domu

Post autor: kasia19 »

Aby zapewnić bezpieczeństwo w trakcie budowy mojego domu , zamówiłam do tego ochraniacz kabla PCV z tego sklepu tutaj https://drogowe.com.pl/ . Ochraniacze kabla wykonane są z gumy odpornej na ścieranie i promieniowanie słoneczne, wytrzymuje nacisk samochodów ciężarowych o masie nawet do 40 ton.
Awatar użytkownika
pieknyolek
Posty: 316
Rejestracja: 17 lip 2019, 13:23

Re: Bezpieczeństwo budowy domu

Post autor: pieknyolek »

Radosław33 pisze: ↑03 kwie 2021, 22:07 Budowa domu jak powszechnie wam wiadomo zaczyna się od wyboru projektu budowlanego ale także w tym samym momencie powinniście zadbać o bezpieczeństwo waszej budowy.Mam na myśli ogrodzenie działki na której powstanie wasz dom. Wcale nie musi to być jakieś wykwintne i drogie ogrodzenie .Spójrzcie na propozycję ogrodzenia panelowego - ogrodzeniepanelowe.pl/blog/funkcjonalne-i-proste-w-montazu-systemy-ogrodzeniowe-panelowe-3/ .To bardzo proste w montażu i tanie ogrodzenie, więc ogrodzenie nawet dużej działki nie musi byc kosztowne.
Jak dla mnie najlepsze ogrodzenia na posesje robi Nowak: http://www.nowakbramy.pl/oferta/ogrodzenia-posesyjne/
ODPOWIEDZ