opony całoroczne?

Wątek o tym, jak zaplanować podróż autem, o czym pamiętać przy pakowaniu, czego unikać.
Awatar użytkownika
kimi
Posty: 233
Rejestracja: 14 sty 2019, 21:13

opony całoroczne?

Post autor: kimi »

Ja akurat jestem zwolennikiem opon całorocznych. Wraz z upływem czasu oszczędzamy sporo na wymianie oraz na zakupie samych opon, gdyż potrzebny jest nam jeden komplet. Ze swojej strony mogę wam polecić opony z Yokohama. Sam mam BluEarth-4S AW21 od kilku miesięcy i spisują się świetnie, we wszystkich warunkach. Używacie?
Awatar użytkownika
madame
Posty: 99
Rejestracja: 22 maja 2019, 12:19

Re: opony całoroczne?

Post autor: madame »

Ja w ostatnim czasie przekonałam się, że oponę dość łatwo da się uszkodzić. Wjechała w dziur i już po chwili okazało się, że coś jest nie tak. Opona była tak rozwalona, że dalsza jazda była niemożliwa. Na szczęście tutaj https://wulkanizator.com.pl/wulkanizacja-lodz/ znalazłam mobilną wulkanizację. Dzięki szybkiej i sprawnej interwencji tych fachowców mogłam w szybkim czasie kontynuować podróż.
arudoół

Re: opony całoroczne?

Post autor: arudoół »

Ja mam Yokohamę ale inny model. G015 Geolandar. Wybór podyktowany przede wszystkim rozmiarami opony i przeznaczeniem do jazdy typowo terenowej. Ale jako opony całoroczne spisuje się całkiem nieźle.
Awatar użytkownika
maj020
Posty: 107
Rejestracja: 04 kwie 2019, 13:59

Re: opony całoroczne?

Post autor: maj020 »

Ja akurat nie jestem fanem takich rozwiązań, więc korzystam sobie z opon letnich i zimowych. Teraz muszę kupić jakieś nowe opony i pomyślałem, że sprawdzę, co może zaoferować serwis Forda. Zdziwiłem się, wchodząc na stronę https://www.ford.pl/serwis/obsluga-i-of ... sowe/opony bo okazało się, że do 31 grudnia jest świetna promocja na opony do mojego samochodu.
Awatar użytkownika
tormundmilk
Posty: 441
Rejestracja: 05 maja 2019, 20:52

Re: opony całoroczne?

Post autor: tormundmilk »

Hej. Jeżeli zastanawiasz się, gdzie tym razem kupić opony do swojego samochodu, to może sprawdzisz ofertę tego sklepu internetowego autoopony.com . Z tego co widziałam, to mają całkiem spory wybór ogumienia do różnych pojazdów, więc myślę, że nie będziesz rozczarowana. Daj znać, czy finalnie udało ci się znaleźć tam coś interesującego
ODPOWIEDZ