opony całoroczne?

Wątek o tym, jak zaplanować podróż autem, o czym pamiętać przy pakowaniu, czego unikać.
Awatar użytkownika
kimi
Posty: 233
Rejestracja: 14 sty 2019, 21:13

opony całoroczne?

Post autor: kimi »

Ja akurat jestem zwolennikiem opon całorocznych. Wraz z upływem czasu oszczędzamy sporo na wymianie oraz na zakupie samych opon, gdyż potrzebny jest nam jeden komplet. Ze swojej strony mogę wam polecić opony z Yokohama. Sam mam BluEarth-4S AW21 od kilku miesięcy i spisują się świetnie, we wszystkich warunkach. Używacie?
Awatar użytkownika
madame
Posty: 99
Rejestracja: 22 maja 2019, 12:19

Re: opony całoroczne?

Post autor: madame »

Ja w ostatnim czasie przekonałam się, że oponę dość łatwo da się uszkodzić. Wjechała w dziur i już po chwili okazało się, że coś jest nie tak. Opona była tak rozwalona, że dalsza jazda była niemożliwa. Na szczęście tutaj https://wulkanizator.com.pl/wulkanizacja-lodz/ znalazłam mobilną wulkanizację. Dzięki szybkiej i sprawnej interwencji tych fachowców mogłam w szybkim czasie kontynuować podróż.
arudoół

Re: opony całoroczne?

Post autor: arudoół »

Ja mam Yokohamę ale inny model. G015 Geolandar. Wybór podyktowany przede wszystkim rozmiarami opony i przeznaczeniem do jazdy typowo terenowej. Ale jako opony całoroczne spisuje się całkiem nieźle.
Awatar użytkownika
maj020
Posty: 107
Rejestracja: 04 kwie 2019, 13:59

Re: opony całoroczne?

Post autor: maj020 »

Ja akurat nie jestem fanem takich rozwiązań, więc korzystam sobie z opon letnich i zimowych. Teraz muszę kupić jakieś nowe opony i pomyślałem, że sprawdzę, co może zaoferować serwis Forda. Zdziwiłem się, wchodząc na stronę https://www.ford.pl/serwis/obsluga-i-of ... sowe/opony bo okazało się, że do 31 grudnia jest świetna promocja na opony do mojego samochodu.
Awatar użytkownika
tormundmilk
Posty: 445
Rejestracja: 05 maja 2019, 20:52

Re: opony całoroczne?

Post autor: tormundmilk »

Hej. Jeżeli zastanawiasz się, gdzie tym razem kupić opony do swojego samochodu, to może sprawdzisz ofertę tego sklepu internetowego autoopony.com . Z tego co widziałam, to mają całkiem spory wybór ogumienia do różnych pojazdów, więc myślę, że nie będziesz rozczarowana. Daj znać, czy finalnie udało ci się znaleźć tam coś interesującego
murratka

Re: opony całoroczne?

Post autor: murratka »

Takie opony całoroczne są głośniejsze, ale jest to wygoda w użytkowaniu. Warto o nie odpowiednio zadbać kupić dobre produkty do ich pielegnacji i z pewnością będziemy z nich zadowoleni...... ;)
Awatar użytkownika
Lenika
Posty: 83
Rejestracja: 11 mar 2019, 17:31

Re: opony całoroczne?

Post autor: Lenika »

Miałam raz samochód z całorocznymi oponami i powiem że byłam zadowolona. Wiadome jest ze podstawa jest pielegnacja. Zarówno opony jak i zadbane felgi to podstawa zarówno wyglądu samochodu, jaki jego bezpieczeństwa.
ODPOWIEDZ