Nieruchomości Monika Żywiecka

Poznaj opinie o firmach z całej Polski i nie tylko! Dowiedz się, z kim warto nawiązać współpracę i kto oferuje najkorzystniejszą ofertę.
Lubisław

Nieruchomości Monika Żywiecka

Post autor: Lubisław »

Podzieli sie ktoś informacją jak się tam pracuje ?
kałamarz

Re: Nieruchomości Monika Żywiecka

Post autor: kałamarz »

W kontekście szybkiej sprzedaży nieruchomości, warto zwrócić uwagę na firmy skupujące nieruchomości. Na przykład, https://homly.to/ proponuje skup za gotówkę w krótkim czasie. Czy to rzeczywiście takie proste i wygodne, jak się wydaje?
alohom

Re: Nieruchomości Monika Żywiecka

Post autor: alohom »

Jeśli Wam powiem, że interesuje mnie ładne, pięciopokojowe, nowoczesne i ogólnie legitne mieszkanie na parterze z balkonem mazury , to czy możecie mi powiedzieć, jak oceniany jest przez Was deweloper Pratum? Do niego mam zamiar się zgłosić, ale też chętnie poznam Wasze wskazówki i opinie pod tym względem.
Kurak

Re: Nieruchomości Monika Żywiecka

Post autor: Kurak »

Aby obliczyć stopę zwrotu z inwestycji w nieruchomości, konieczne jest uwzględnienie zarówno dochodów z wynajmu, jak i zmian wartości nieruchomości. Początkowo oblicza się roczny dochód netto z wynajmu, a następnie analizuje się wzrost wartości nieruchomości w czasie. Sumę tych dwóch elementów dzieli się przez całkowity koszt inwestycji, co daje stopę zwrotu. Więcej informacji na ten temat znajduje się na stronie https://ronson.pl/blog/jak-obliczyc-sto ... uchomosci/ i jak najbardziej warto o tym wiedzieć.
Buba

Re: Nieruchomości Monika Żywiecka

Post autor: Buba »

Zrozumienie, jakie dokumenty są wymagane w procesie zakupu, pomoże uniknąć przyszłych komplikacji prawnych. Kluczowe pytania dotyczące dokumentacji, które warto zadać, są dostępne tutaj https://dom-i-wnetrze.pl/9-pytan-do-dew ... uchomosci/ i warto mieć pewność, że wszystkie niezbędne zezwolenia i licencje są na miejscu.
ODPOWIEDZ