Koszt podróży kamperem

Gdzie kupić namiot? Jaki wybrać? Czy warto zainwestować w kampera? Podziel się swoją opinią i doświadczeniem!
Awatar użytkownika
Bogusz1997
Posty: 1
Rejestracja: 29 maja 2022, 2:39

Koszt podróży kamperem

Post autor: Bogusz1997 »

Jak myślicie, czy w dzisiejszych czasach opłaca się podróżować kamperem? Wiadomo, że właściwie odchodzą nam koszty noclegu, często również posiłków w restauracjach, bo przecież mamy możliwość przygotowania sobie posiłku na miejscu, natomiast dojazd będzie kosztował pewnie nieco więcej. Planujemy Podróż Kamperem do Chorwacji. I wydaje mi się, że i tak będzie nieco taniej, porównując z wakacjami w hotelu.
patrykk

Re: Koszt podróży kamperem

Post autor: patrykk »

Ja uważam że się opłaca, ponieważ zyskujemy mobilność i wygodne noclegi w jednym. Nie trzeba oczywiście kupować kampera za ogromne pieniądze żeby cieszyć się swobodą podróżowania, można pojazd wypożyczyć. Wynajem tych z najnowszego rocznika, najlepszej klasy w kosztach przedstawia się tak: https://kampery-wynajem.pl/cennik/ . Wziąwszy pod uwagę komfortowe wyposażenie oraz przestrzeń kabiny mieszkalnej jest dobrze, po szczycie sezonu ceny są zresztą znacznie niższe.
Awatar użytkownika
cubanka
Posty: 87
Rejestracja: 30 maja 2019, 7:02

Re: Koszt podróży kamperem

Post autor: cubanka »

Jak to wychodzi kamperem nie wiem bo jeszcze tego nie rozkminiałam ale wiem że łatwo policzyć jeśli korzystasz z wypożyczalni samochodowej takiej jak Comfortcar bo na stronie rezerwacyjnej od razu Ci wyskakuje kwota do zapłaty jak wprowadzisz wszystkie dane, ta http://wypozyczalnia.auto.pl/ wypożyczalnia samochodów w Krakowie pod tym względem jest rewelacyjna bo z góry możesz wyliczyć i znasz koszt takiej wyprawy
ODPOWIEDZ