Zakynthos 2021 pytanie o dojazd na zatokę wraku

Gdzie na wakacje? Polecamy najciekawsze miejsca w Europie - miasta, plaże, muzea, restauracje.
hafareś

Zakynthos 2021 pytanie o dojazd na zatokę wraku

Post autor: hafareś »

Dzień dobry,
21 maja mamy wylot na Zakynthos do miejscowości Laganas. Do zatoki wraku mamy 9 km. Wiem, że kursują tam autobusy. Zastanawiam się też nad wypożyczeniem roweru skoro to tylko 9 km. Ale nie wiem jak wygląda tam dojazd, czy jest droga w miarę prosta, czy przeważa w większości dojazd pod górę. Pytam, bo jestem trochę ograniczony ruchowo gdyż jestem po trzech zabiegach kręgosłupu w roku 2020 :/
Jeżeli wysiądze się z autobusu już w okolicach zatoki wraku, to czy długo trwa marsz dostania się na to miejsce?

Dodatkowo mam jeszcze jedno zapytanie czy są jeszcze jakieś fajne atrakcje w okolicy Laganas prócz zatokwa wraku, o którą doptyuje? Będę wdzięczny za odpowiedzi
pozdrawiam Michał
Awatar użytkownika
Ewka9
Posty: 101
Rejestracja: 18 maja 2020, 20:18
Lokalizacja: mazury
Kontakt:

Re: Zakynthos 2021 pytanie o dojazd na zatokę wraku

Post autor: Ewka9 »

Doskonałym dodatkiem do stylizacji może być także plecak płócienno skórzany. Właśnie tego typu plecaki są najlepsze i można dopasować je kolorystycznie i stylem do swojego gustu. Dobrze, że można tak szybko zamawiać online. Opłaca się spoglądać na takie produkty.
mazuryzapolceny.pl
ODPOWIEDZ