Wyjazdy wakacyjne - apteczka

Gdzie na wakacje? Polecamy najciekawsze miejsca w Europie - miasta, plaże, muzea, restauracje.
Awatar użytkownika
foxi1
Posty: 42
Rejestracja: 31 sie 2019, 7:06

Wyjazdy wakacyjne - apteczka

Post autor: foxi1 »

Bardzo dużo podróżujemy, choć najwięcej po Europie.Zawsze też staramy się odpowiednio przygotować - choć jak wiadomo nie wszystkie sytuacje jesteśmy w stanie przewidzieć. Zawsze na nasze wojaże zabieramy z sobą odpowiednio przygotowana apteczkę podróżną. Musi sie tam bezwzględnie znaleźć środek do dezynfekcji octenisept ,znamy ten środek od ponad roku i nie raz już nam pomógł w trudnych sytuacjach. pzdr
Awatar użytkownika
enkidu
Posty: 24
Rejestracja: 05 lut 2020, 12:54
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Wyjazdy wakacyjne - apteczka

Post autor: enkidu »

To fakt, apteczka jest ważna, chociaż warto pamietać o tym, że jeśli jeździmy po Europie na miejscu nie będzie problemu żeby kupić jakieś leki w razie potrzeby. Najważniejsze to jakieś leki przeciwbólowe, plastry, woda utleniona, lokomotiv/aviomarin albo jakiś podobny środek jeśli ktoś źle się czuje jadąc autem. Planujemy wakacje na Sycylii, więc znowu mała apteczka będzie potrzebna na wszelki wypadek. Przy okazji. Zna ktoś jakiś hotel z tej listy? https://sycylia.pl/noclegi-katania/
Awatar użytkownika
elixa
Posty: 123
Rejestracja: 18 maja 2019, 13:31

Re: Wyjazdy wakacyjne - apteczka

Post autor: elixa »

Oj apteczka jest bardzo ważna, ale generalnie teraz jak trochę strach jechać dalej samolotem zostaje nam podróż samochodem. Koleżanka jedzie do Chorwacji, ja się trochę boję bo słyszałam, że przywrócili tam obostrzenia i chyba wolę gdzieś bliżej. Mam rodzinę w Niemczech, konkretnie w pięknej Bawarii i postanowiliśmy, że w tym roku zabieramy z mężem dzieciaki właśnie do kuzynostwa ;) Jesteśmy już przygotowani, apteczka jest, bagaż spakowany można jutro ruszać. Czytałam też tak zapobiegawczo na http://www.ciazowy.pl/blog/ihkato,awari ... ,post.html artykuł tym, co robić, gdy mamy awarię pojazdu w Niemczech w trakcie podróży więc jestem przygotowana. Zapisałam sobie też numery do polskich firm zajmujących się pomocą drogową i auto lawetą na terenie Niemiec, bo jak jest taka stresująca sytuacja to nie myślisz racjonalnie, a tak będziemy przygotowani. Przed nami 5 godzin jazdy, oby szczęśliwej.
ODPOWIEDZ