szkolenia

Gdzie na wakacje? Polecamy najciekawsze miejsca w Europie - miasta, plaże, muzea, restauracje.
Lucuś02444

szkolenia

Post autor: Lucuś02444 »

Cześć, bierzecie od czasu do czasu udział w szkoleniach rozwijających kompetencje? Myśle, że może was zainteresować facylitacja. Facylitacja jest metodą wspierania pracy zespołu na rzecz realizacji określonego celu. Dokładniej mówiąc facylitacja to takie oddziaływanie na grupę, które pomaga osiągnąć założone rezultaty w optymalnym czasie oraz zgodnie z potencjałem uczestników spotkania. Mieliście z czymś takim styczność?
Awatar użytkownika
Diana
Posty: 411
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:08

Re: szkolenia

Post autor: Diana »

A czy warto Waszym zdaniem robić sobie kursy z języków obcych? Ja zastanawiam się od jakiegoś czasu nad zapisaniem się na kurs języka hiszpańskiego, którego ofertę znalazłam na stronie internetowej https://www.profi-lingua.pl/kursy-jezykowe/hiszpanski. Od dawna podoba mi się ten język i miło byłoby go poznać ;) Co o tym myślicie?
Dąbkowski

Re: szkolenia

Post autor: Dąbkowski »

Ja mogę wam polecić bardzo dobrą szkołę nauki jazdy Autodrive z Poznania https://autodrive.com.pl/home/. Dzięki kursowi u nich nie boję się jeździć, a mam porównanie, ponieważ wcześniej zrobiłem kurs w innej szkole i nawet nie podchodziłem do egzaminu, czując, że nie dam rady. W Autodrive pan Piotr - mój instruktor - wyjaśnił mi wszystko tak, że w końcu wiedziałem jak poprawnie wykonywać manewry. Dużo też jeździliśmy po trasach egzaminacyjnych, ponieważ ich plac manewrowy jest blisko ośrodka WORD. Z perspektywy czasu wiem, że warto było spojrzeć na opinie o szkole i dopiero wtedy wybierać kurs.
paweł

Re: szkolenia

Post autor: paweł »

Myślę, że naprawdę świetną firmą, która realizuje szkolenia z zakresu ekologii jest ta firma https://www.ekomeritum.pl. Znajdziecie tam naprawdę rozbudowaną ofertę, związaną z pomiarami, badaniami i wyżej wymienionymi szkoleniami. Poza tym realizują wnioski o pozwolenia na gospodarowanie odpadami, czy ściekami.
Korneluś17

Re: szkolenia

Post autor: Korneluś17 »

Jeśli będziecie szukać szkoleń dla ratowników medycznych to rzućcie okiem na https://savealife.pl/kurs-doskonalacy-r ... edycznych/ Dzięki temu kursowi ratownicy poznają kryteria, procedury i zasady dotyczące współpracy z Lotniczym Pogotowiem Ratunkowym.
Awatar użytkownika
kira29
Posty: 336
Rejestracja: 22 mar 2019, 19:00

Re: szkolenia

Post autor: kira29 »

Pracujesz w ochronie, ale chcesz iść jeszcze dalej w tym kierunku? Na pewno kurs zabezpieczania imprez masowych jest rozwiązaniem, które pozwoli Ci na zdobycie nowych kwalifikacji, a także umożliwi korzystanie z najnowocześniejszych metod działania i funkcjonowania w tym obszarze. Dzięki http://www.wce.pl/15-kursy/61-kursy-slu ... z-masowych masz szansę na rozwinięcie swoich umiejętności, a co za tym idzie, lepszą pracę.
Staś34

Re: szkolenia

Post autor: Staś34 »

Apropo szkoleń to uważam, że warto wybrać się na różnego rodzaju kursy, które budują mocniejszą pozycję na rynku pracy. Jeśli chodzi o szkolenia informatyczne to warto rzucić okiem na szkolenia sysops, ponieważ jest to metoda manualnego zarządzania infrastrukturą IT w firmie, a coś takiego jest naprawdę bardzo cenione na współczesnym rynku pracy.
prał

Re: szkolenia

Post autor: prał »

Jak zakończysz szkolenia BHP to polecam skorzystać z strony https://www.glovex.com.pl/ gdzie znajdziesz wszelkie potrzebne akcesoria oraz materiały BHP do firmy. Wszystko w atrakcyjnej cenie i z dostawą. Ponadto strona oferuje masę porad z tego zakresu więc masz wszystko w jednym miejscu.
Piotruś90

Re: szkolenia

Post autor: Piotruś90 »

Jeśli chodzi o szkolenia to warto rzucić okiem na kurs doskonalący ratowników medycznych. Ten kurs oferuje zapoznanie ratowników medycznych z organizacją systemu ratownictwa medycznego, a według mnie taki kurs to powinien znać każdy ratownik medyczny.
cłosan

Re: szkolenia

Post autor: cłosan »

kilka razy z firmy braliśmy udział w webinariach Akademii Wiedza i praktyka, świetnie są prowadzone, w ciekawy sposób i zawsze po szkoleniu zostaje się z dużą dawką wiedzy ____________________________________________________________________________________________________
Ludwiką

Re: szkolenia

Post autor: Ludwiką »

Słyszeliście o takich szkoleniach https://uxupgrade.pl/szkolenia/ekonomia-behawioralna ? Zastanawiam się właśnie nad udziałem w tym kursie. Chciałabym nauczyć się tworzyć skuteczne treści oraz produkty. Jak tworzyć produkty pożądane przez klientów? Na co zwracać szczególną uwagę? Jak prezentować dany asortyment? Myślicie, że to dobry wybór?
Awatar użytkownika
Kasia
Posty: 109
Rejestracja: 26 wrz 2019, 10:46

Re: szkolenia

Post autor: Kasia »

Co do prawa jazdy w Poznaniu to polecam też szkołę https://www.zdajprawko.pl/, dzięki której można łatwo i bezproblemowo zdać egzamin. Robiłam u nich kurs 2 lata temu i przygotowali mnie do wszystkiego w odpowiedni sposób. Kurs odbywa się bezstresowo i w miłej atmosferze.
Sławomir

Re: szkolenia

Post autor: Sławomir »

Jeżeli chodzi o mnie, to od zawsze chciałem wstąpić do policji, dlatego chciałem się rzetelnie przygotować do testów. W trakcie przygotowań korzystałem ze strony https://www.rekrutacja-do-policji.pl/te ... do-policji i bardzo mi to pomogło, ponieważ w krótkim czasie mogłem się rzetelnie przygotować.
Lubomiśka

Re: szkolenia

Post autor: Lubomiśka »

Od kilku miesięcy jestem zafascynowana dronami. Dlatego postanowiłam wziąć udział w szkoleniu https://ironsky.pl/szkolenia-uavo/bvlos/ . Przyda się tym bardziej, że niedługo w pracy będziemy mieli taki sprzęt do dyspozycji. Już nie mogę się doczekać połączenia teorii z praktyką.
Małgorzatka

Re: szkolenia

Post autor: Małgorzatka »

Ostatnio świetne szkolenie organizowało ZDPWA dla wioś. Warszawa, bo tutaj mają siedzibę chyba nie ma konkurencji w tym temacie. Zresztą możecie sobie zobaczyć https://www.zdpwa.com.pl/szkolenie-dla- ... szawa.html ja bym bardzo chciała w takim szkoleniu uczestniczyć.
Miśka

Re: szkolenia

Post autor: Miśka »

Planujecie zmiany w swoim zawodowym życiu? Chcecie zmienić branżę na UX? Polecam skorzystać z kompletnego szkolenia oferowanego przez https://uxupgrade.pl/szkolenia/ux-upgrade-bootcamp . Dzięki niemu powiększysz swoje portfolio o realizację projektu komercyjnego. Otrzymasz wsparcie dotyczące rynku pracy UX. Weźmiesz udział w realnym projekcie i otrzymasz wsparcie mentorskie ekspertów UX. Posiadasz solidne fundamenty UX oraz znasz ścieżkę całego procesu projektowego.
ODPOWIEDZ