Rejestrowanie aut z Danii

Gdzie na wakacje? Polecamy najciekawsze miejsca w Europie - miasta, plaże, muzea, restauracje.
Awatar użytkownika
delia79
Posty: 8
Rejestracja: 19 mar 2019, 8:06

Rejestrowanie aut z Danii

Post autor: delia79 »

Czy ktoś z Was mógłby mi pomóc w zarejestrowaniu auta dostawczego z Danii? ;-) Nigdy wcześniej się tym nie zajmowałam i się nieco obawiam całej procedury.

beurer but rozgrzewający do masażu shiatsu fwm50
Awatar użytkownika
Dobrogost-93
Posty: 4
Rejestracja: 05 lip 2019, 3:12

Re: Rejestrowanie aut z Danii

Post autor: Dobrogost-93 »

Lepiej zgłoś się do specjalisty w rejestrowaniu aut z terenów UE, po co Ci ten urzędniczy stres ;-) Wystarczy zadzwonić, poprosić o pomoc i po problemie, polecam np. firmę Hakiru - http://www.rejestrowanieaut.pl/rejestracja-pojazdow
karolkról

Re: Rejestrowanie aut z Danii

Post autor: karolkról »

Mój znajomy niedawno sprowadzał busy z polski do danii, ale nie jestem do końca wtajemniczony w temat. Myślę, że warto posprawdzać sobie co nieco w internecie żeby zasięgnąć informacji ze sprawdzonego źródła. Warto jest też w Twoim przypadku zgłosić się po prosrtu do kogoś kto się tym zajmuje.:)

play karta taryfy
Violuś

Re: Rejestrowanie aut z Danii

Post autor: Violuś »

Cały proces rejestrowania samochodu wcale nie jest skomplikowany. Trzeba tylko wiedzieć jakie dokumenty należy dostarczyć .W internecie znajdziemy prawie wszystko. Na stronie znanego ubezpieczyciela unilink - https://unilink.pl/porady/jak-zarejestr ... ejestracje , znalazłam poradnik na temat tego jak prawidłowo zarejestrować samochód, jakie dokumenty będą nam potrzebne do jego rejestracji. Każdy ,przed kim stoi konieczność zarejestrowania pojazdu powinien zapoznać z tymi poradami. Wyłożono kawę na ławę same konkrety.
kwiecieńmariusz

Re: Rejestrowanie aut z Danii

Post autor: kwiecieńmariusz »

Kilka razy zdarzyło mi się już skorzystać z usług firmy Luka Trans. Mogę zatem powiedzieć, że oferowane przez nich busy Polska Anglia spełniły moje oczekiwania. Dla mnie absolutną podstawą jest oczywiście czystość, ale również sama podróż. Wielogodzinne podróże bywają w końcu turbo wyczerpujące.
ODPOWIEDZ