Podpowiedzcie prosi serw dzierżawy samochodów w Lizbonie

Gdzie na wakacje? Polecamy najciekawsze miejsca w Europie - miasta, plaże, muzea, restauracje.
Awatar użytkownika
Romekkk
Posty: 5
Rejestracja: 15 paź 2019, 13:55

Podpowiedzcie prosi serw dzierżawy samochodów w Lizbonie

Post autor: Romekkk »

Za tydzień odjeżdżam z roboczą wizytą do Lizbonie i mi bardzo potrzebne będzie tam mieszkanie, proszę Waszej pomocy kto zna czy może już dzierżawił, potrzebne auto biznes klasy u bardzo pewnych ludzi!
Awatar użytkownika
Romekkk
Posty: 5
Rejestracja: 15 paź 2019, 13:55

Re: Podpowiedzcie prosi serw dzierżawy samochodów w Lizbonie

Post autor: Romekkk »

Straciłem całą kupę czasu i nareszcie znalazłem to że tak długo szukał. Dzielę się z Wami żeby też miały pod ręką, uwierzcie lepiej wiedzieć o nim aniżeli tak jak ja potem wydawać po parę dni żeby znaleźć rzeczywiście dobry -
wypożyczalnia samochodów lisbona
Bardzo stroma rzecz dla dzierżawy samochodowi w Lizbonie i nie tylko
Awatar użytkownika
Almina01
Posty: 54
Rejestracja: 20 wrz 2019, 17:29

Re: Podpowiedzcie prosi serw dzierżawy samochodów w Lizbonie

Post autor: Almina01 »

Sama jeszcze nigdy nie wypożyczałam samochodu, a akurat będzie mi niedługo potrzebny. Znajomi podesłali mi namiar na jedną fajną wypożyczalnię (wypożyczalnia aut kraków - https://www.ddpartner.com.pl/). Widziałam, że samochody są wysokiej klasy, sprawdzone i z ważną dokumentacją oraz ubezpieczeniem. Warunki najmu są jasne i klarowne, więc nie spotkają Was żadne niemiłe niespodzianki.
Awatar użytkownika
Bodzio12
Posty: 266
Rejestracja: 26 mar 2019, 17:18

Re: Podpowiedzcie prosi serw dzierżawy samochodów w Lizbonie

Post autor: Bodzio12 »

Gdyby ktoś zastanawiała się nad wypożyczeniem samochodu to polecam zajrzeć na stronę Wynajem samochodu pod uber oni maja według mnie najlepszą ofertę. Samochody nowe zadbane że aż miło i niskie ceny. Polecam ich bardzo serdeczne.
ODPOWIEDZ