nietypowe wyjazdy

Gdzie na wakacje? Polecamy najciekawsze miejsca w Europie - miasta, plaże, muzea, restauracje.
Awatar użytkownika
Nela74
Posty: 1
Rejestracja: 30 lip 2023, 15:50

nietypowe wyjazdy

Post autor: Nela74 »

Hej kochani! Udało się komuś z was przeżyć niezapomniane chwile w nietypowych destynacjach wakacyjnych? Ja chciałabym zrobić coś wyjątkowego, coś, co zapamiętam na długo. Przeglądałam różne opcje, ale najbardziej przyciąga mnie wycieczka na biegun północny. Wiem, że to bardzo trudne i wymaga dużo przygotowań, ale wydaje mi się, że to właśnie to, czego szukam.
Czy ktoś z Was miał już okazję odwiedzić biegun północny? Jakie są Wasze opinie na temat tego miejsca? Czy macie jakieś wskazówki dotyczące tego, jak się do tego przygotować?
Z góry dziękuję za wszelkie informacje i porady. :)
Sławomir

Re: nietypowe wyjazdy

Post autor: Sławomir »

Uwielbiam podrózować po górskich szlakach, według mnie jest to idealne rozwiązanie na spędzanie wolnego czasu z rodziną. Na stronie https://karolinamalinowska.pl/gorskie-w ... odzinnych/ znajdziecie bardzo interesujący artykuł w tym temacie.
Marek543

Re: nietypowe wyjazdy

Post autor: Marek543 »

Ja kocham podróże. To moja pasja i tak naprawdę jeden z główniejszych sensów życia. Jakie byłoby życie bez podróżowania i odkrywania naszego pięknego świata? Trzeba być otwartym na inne kultury i je w pełni szanować. Zauważyłem, że wielu osobom wydaje się, że wczasy, czy nawet samo podróżowanie to droga i trudna do realizacji rzecz. Powiem tak, nie prawda ;) Osobiście wcale nie zarabiam kokosów, a jestem w stanie skutecznie podróżować. Jak to robię? To proste. Przede wszystkim wyszukuję ofert last minute. Jestem w stanie się szybko spakować razem z żoną i wylecieć. Wycieczki kupuję na https://trigodi.com/pl/last-minute/ i zawsze jestem zadowolony z jakości obsługi mojej wycieczki oraz co najważniejsze - bezpieczeństwo. O tym właśnie mowa, zawsze jest bezpiecznie czy to w Egipcie, czy Turcji, nie mogę powiedzieć złego słowa.
ODPOWIEDZ