Z jakim biurem podróży polecacie wybrać się do Turcji?

Dokąd wyjechać, kiedy planujemy wyjazd do Azji? Tajlandia, Japonia, a może Indonezja? Dzielcie się pomysłami i doświadczeniami!
KKKamińńński

Z jakim biurem podróży polecacie wybrać się do Turcji?

Post autor: KKKamińńński »

Z jakim biurem podróży polecacie wybrać się do Turcji? Marzy się nam z narzeczoną urlop. Chcemy jednak zadbać o to żeby wczasy były nie tylko udane ale też bezpieczne? Jakie polecacie biura podróży? Z kim można jechać bez obaw? Na własą rękę nie chcemy, tylko z biurem. Ktoś? Coś?
Mirabełka

Re: Z jakim biurem podróży polecacie wybrać się do Turcji?

Post autor: Mirabełka »

Aktualnie bez problemu można lecieć z biurem podróży Coral Travel do Turcji. Zerknijcie sobie na ich oferty last minute, można za fajne pieniądze polecieć do Alanya czy Side. Oferty mają naprawdę korzystne cenowo. O bezpieczeństwo z nimi też nie ma się co martwić, to sprawdzone biuro podróży.
AgnieszkaŁ

Re: Z jakim biurem podróży polecacie wybrać się do Turcji?

Post autor: AgnieszkaŁ »

My właśnie wróciliśmy z Turcji, byliśmy z Coral Travel. Super ofertę trafiliśmy bo dostaliśmy za darmo testy PCR i mieliśmy możliwość zmiany rezerwacji. Byliśmy w miejscowości Alanya i było cudowanie. To były nasze najlepsze wakacje od lat. Nie ma co się bać podróżować teraz, wszystko jest bezpiecznie :)
ODPOWIEDZ