Wycieczka do Iranu

Dokąd wyjechać, kiedy planujemy wyjazd do Azji? Tajlandia, Japonia, a może Indonezja? Dzielcie się pomysłami i doświadczeniami!
Awatar użytkownika
Syl63
Posty: 12
Rejestracja: 07 lut 2020, 19:40

Wycieczka do Iranu

Post autor: Syl63 »

Co myślicie o wycieczce do Iranu? Oczywiście nie wybiorę się tam samodzielnie (nawet teraz chyba się nie da) tylko myślę o takiej zorganizowanej objazdówce. Już wstępnie oglądałam program wycieczki na 16 dni po Iranie i wyglądało wszystko ok. Z tego co się orientowałam, to pomimo wszystko, Iran jest miejscem bezpiecznym. No i ma co pokazać. Tylko ten dylemat - lecieć?
Awatar użytkownika
Alexandra
Posty: 1
Rejestracja: 23 lut 2020, 16:09

Re: Wycieczka do Iranu

Post autor: Alexandra »

Ja bym się nie zastanawiała tylko leciała:) tym bardziej,że chcesz skorzystać z oferty biura.Takie wyjazdy z reguły są dobrze zorganizowane,raczej nie będą narażać Was na niebezpieczeństwo.Będziesz mieć załatwiony dojazd ,noclegi i zawsze będzie jakiś pilot wycieczki do którego możesz zwrócić się o pomoc

kardamon zielony
Awatar użytkownika
Dara
Posty: 7
Rejestracja: 24 lut 2020, 20:04

Re: Wycieczka do Iranu

Post autor: Dara »

Moim zdaniem warto jechać, tym bardziej na wycieczkę gdzie będziesz mieć przewodnika wycieczki więc o wiele lepiej będzie się zwiedzało. Ja byłam w ubiegłym roku i jestem nadal pod wrażeniem tego wyjazdu zwłaszcza pustynnego krajobrazu, który widziałam po raz pierwszy jak i delfinów, które są przeurocze.
Awatar użytkownika
Syl63
Posty: 12
Rejestracja: 07 lut 2020, 19:40

Re: Wycieczka do Iranu

Post autor: Syl63 »

Dara pisze: ↑24 lut 2020, 20:17 Moim zdaniem warto jechać, tym bardziej na wycieczkę gdzie będziesz mieć przewodnika wycieczki więc o wiele lepiej będzie się zwiedzało. Ja byłam w ubiegłym roku i jestem nadal pod wrażeniem tego wyjazdu zwłaszcza pustynnego krajobrazu, który widziałam po raz pierwszy jak i delfinów, które są przeurocze.
Ja oglądałam ofertę Wytwórni Wypraw, a ty z kim byłaś w Iranie? Ciężko znaleźć biuro, które ma to w ofercie.
Awatar użytkownika
Kawosz
Posty: 42
Rejestracja: 06 sty 2020, 21:56

Re: Wycieczka do Iranu

Post autor: Kawosz »

Hej a czy wycieczka do Iranu jest bezpieczna?
ODPOWIEDZ