Opalanko

Dokąd wyjechać, kiedy planujemy wyjazd do Azji? Tajlandia, Japonia, a może Indonezja? Dzielcie się pomysłami i doświadczeniami!
polaś

Opalanko

Post autor: polaś »

Może i wiele nie trzeba,ale warto zawsze dbać o swój wygląd,od czasu do czasu można skorzystać z opalania natryskowego w https://jadoreinstytut.com/warszawa/opa ... we-sun-fx/ . Opalanie natryskowe sprawi,że skóra będzie wyglądała jak delikatnie muśnięta słońcem,będzie świeża i promienna.Cały zabieg trwa około 15 minut,jest bezpieczny,nie podrażnia skóry, a efekt jest doskonały
Śnieżka

Re: Opalanko

Post autor: Śnieżka »

Zdecydowanie wolę naturalną opaleniznę zdobytą na słońcu. Oczywiście wszystko robię z umiarem i stosuje odpowiednie kremy z filtrami do opalania. Nie można także zapominać o odpowiedniej pielęgnacji po opalaniu https://medsowa.pl/a/jak-zadbac-o-skore-po-opalaniu
Awatar użytkownika
agata7
Posty: 174
Rejestracja: 18 gru 2018, 20:59

Re: Opalanko

Post autor: agata7 »

Wiadomo, że każdy z nas chce wyglądać naprawę dobrze, szczególnie latem. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej na temat bezpiecznego opalania, to na pewno warto sobie zerknąć tutaj https://www.aptekagemini.pl/poradnik/zd ... -opalanie/ . Jest tam bowiem wiele ciekawych i praktycznych informacji oraz wskazówek.

drukarka paragonów
uliś

Re: Opalanko

Post autor: uliś »

Na pewno tutaj https://swiatprzychodni.pl/artykuly/jak ... ie-opalac/ warto sobie zerknąć. Macie tam bowiem ciekawy i niezwykle praktyczny artykuł, który z pewnością się przyda. Dowiecie się tam bowiem w jaki sposób bezpiecznie się opalać. Myślę, że tego typu informacje mogą okazać się naprawdę niezwykle przydatne.
ODPOWIEDZ