Ekologia w domu

Dokąd wyjechać, kiedy planujemy wyjazd do Azji? Tajlandia, Japonia, a może Indonezja? Dzielcie się pomysłami i doświadczeniami!
izabellla

Ekologia w domu

Post autor: izabellla »

Ja to się mocno zastanawiam, jak wygląda całość działania, jeśli chodzi na przykład o budowanie niezależności w domu. I jak na razie, dla mnie ciekawostką będzie między innymi bojler w łazience . Można powiedzieć, że po prostu fajnie jest to mieć, jeśli się dobrze do tego podejdzie.
wojtek2152

Re: Ekologia w domu

Post autor: wojtek2152 »

Mówiąc o ekologii w domu nie można nie poruszyć tematu upcyklingu. Nie chodzi tutaj o recykling, jeśli pierwszy raz spotykasz się z tym zagadnieniem, to koniecznie sprawdź więcej informacji: https://naturallybalanced.org/upcykling
marek

Re: Ekologia w domu

Post autor: marek »

Ostatnio poszukiwałem firmy, która pomogłaby mi w kwestiach związanych z decyzją środowiskową. Moja znajoma poleciła mi firmę https://www.ekomeritum.pl/decyzja-srodowiskowa/ Wydają się mieć solidną ofertę w różnych obszarach. Czy ktoś miał już z nimi doświadczenie? Chętnie poznam Wasze opinie.
kijas

Re: Ekologia w domu

Post autor: kijas »

Firma https://odbiorydomowe.pl/ ma duże doświadczenie w usuwaniu elektrośmieci z mieszkań czy od firm. Na ich stronie internetowej możecie wypełnić formularz bądź skontaktujcie się z nimi telefonicznie. To w zupełności wystarczy. Resztą od A do Z zajmie się ich firma, która odbierze od was odpady zupełnie za darmo.
fifi

Re: Ekologia w domu

Post autor: fifi »

Jeśli potrzebujecie zutylizować zużyty sprzęt elektroniczny, polecam firmę: https://elektrycznesmieci.pl/ która utylizuje odpady elektryczne. Oferują odbiór elektrośmieci zarówno od klientów indywidualnych, jak i firm. Na ich stronie znajdziecie mapę lokalizacji pojemników, co ułatwi oddanie niepotrzebnych urządzeń.
ODPOWIEDZ