cellulit

Dokąd wyjechać, kiedy planujemy wyjazd do Azji? Tajlandia, Japonia, a może Indonezja? Dzielcie się pomysłami i doświadczeniami!
Eduś66

cellulit

Post autor: Eduś66 »

Witam, nie wiecie zbyt wiele na temat cellulitu? Z tego co widziałem to na stronie https://gwarek.com.pl/pl/651_materialy_ ... dmian.html można poczytać na ten temat. Czytacie na takie tematy czy raczej was to nie interesuje?
różyczka

Re: cellulit

Post autor: różyczka »

Na temat cellulitu już dość się naczytałam. Oprócz tego kupowałam najdroższe kosmetyki, aby pozbyć się tego dziadostwa. No i niestety nie udało mi się go zwalczyć normalnymi metodami, nawet dietą, która jest tak rekomendowana. Ale nie odpuściłam, udałam się po fachową poradę do fachowców z kliniki w Częstochowie https://bienkowscyclinic.pl/ i tam po konsultacji dobrano mi odpowiedni zabieg scizer. Powiem szczerze, że trochę sceptycznie do tego podeszłam i nie wierzyłam w jego skuteczność, ale na szczęście się myliłam, bo problem zniknął!!!!! Teraz jestem najszczęśliwszą osobą pod słońcem!!!!
Betty

Re: cellulit

Post autor: Betty »

Jak chodzi o cellulit to wiem bo walcze od lat, pomocny okazał się jak dla mnie naturalny Olejek Busajna. Pomaga własnie na cellulit, rozstępy i zmarszczki. Doskonały jest no i bez żadnej chemii w składzie. Skóra po nim jak wyprasowana, mega jest
ODPOWIEDZ