budowa domu

Dokąd wyjechać, kiedy planujemy wyjazd do Azji? Tajlandia, Japonia, a może Indonezja? Dzielcie się pomysłami i doświadczeniami!
Benuś9

budowa domu

Post autor: Benuś9 »

Witam, nie wiesz co przyda Ci się do budowy domu? Na stronie https://betoniarniaczarnocin.pl/ znajdziecie firmę, która oferuje beton, bloczki fundamentowe, wszelkiego rodzaju ogrodzenia betonowe oraz ruszta kanałowe do chlewni. Tego typu produkty należy kupić aby rozpocząć budowe domu. Znacie inne firmy, które oferują takie produkty?
Awatar użytkownika
pieknyolek
Posty: 316
Rejestracja: 17 lip 2019, 13:23

Re: budowa domu

Post autor: pieknyolek »

Benuś9 pisze: ↑20 wrz 2021, 13:23 Witam, nie wiesz co przyda Ci się do budowy domu? Na stronie betoniarniaczarnocin.pl/ znajdziecie firmę, która oferuje beton, bloczki fundamentowe, wszelkiego rodzaju ogrodzenia betonowe oraz ruszta kanałowe do chlewni. Tego typu produkty należy kupić aby rozpocząć budowe domu. Znacie inne firmy, które oferują takie produkty?
U mnie by nigdy nie doszło do budowa domów , gdyby nie Konsbud, który mnie edukował od początku https://konsbud.com/ :) i oni zbudowali nasz dom :)

Obrazek
mrówka11

Re: budowa domu

Post autor: mrówka11 »

Jak już jesteśmy w temacie budowy domu, to powiem wam, że mnie była ostatnio przydało się wiercenie w betonie gdańsk. Długo szukałam firmy, która mogłaby się tym zająć, na szczęście znajomy podpowiedział mi, bym wolnej chwili zgłosiła się do solutconstruction.pl ponieważ oni mają w tym zakresie spore doświadczenie. Mam nadzieję, zaproponują mi jakieś ciekawe rozwiązania.
ODPOWIEDZ