Nie tylko apteczka

Co koniecznie zabrać ze sobą w podróżnej apteczce? Czego nie może Ci zabraknąć w podróży?
Awatar użytkownika
Pasterz
Posty: 28
Rejestracja: 20 lis 2019, 16:14

Nie tylko apteczka

Post autor: Pasterz »

Jasne, że wybierając się w podróż trzeba zabrać ze sobą różne najważniejsze leki i w razie jakiejś drobnej infekcji leczyć się samemu, ale czasami może przytrafić się większy problem dlatego warto wiedzieć jak uzyskać szybką poradę lekarską bez ruszania się z miejsca wypoczynku :)
Otóż ja w razie czego korzystam z prywatnych teleporad z lekarzami internistami https://kataloglekarzy.telemedi.com/spe ... internista
Wchodzę na stronę telemedi, sprawdzam jaki lekarz jest w danej chwili dostępny i umawiam się na konsultację. Można w ten sposób nie tylko receptę dostać, ale też skierowanie do specjalisty :)
Awatar użytkownika
kinnga
Posty: 24
Rejestracja: 24 lis 2019, 20:41

Re: Nie tylko apteczka

Post autor: kinnga »

Na pewno wizyty w formie teleporad można umawiać w placówkach https://zdrowie.pzu.pl/ . To sprawdzone centra medyczne gdzie przyjmuje mnóstwo specjalistów z odpowiednim podejściem do pacjentów, doświadczeniem. Będąc na wyjeździe można bez problemu skontaktować się ze specjalistą i doradzić w kwestiach zdrowotnych, otrzymać kod na receptę także.
danka1

Re: Nie tylko apteczka

Post autor: danka1 »

Sama znalazłam ostatnio https://radamed.pl/ i muszę przyznać, że to bardzo wygodne rozwiązanie. Umożliwia łatwe zamówienie e-recepty, dzięki czemu nie trzeba wychodzić z domu, co jest ogromnym plusem.
ODPOWIEDZ