Co na ból nóg

Co koniecznie zabrać ze sobą w podróżnej apteczce? Czego nie może Ci zabraknąć w podróży?
Awatar użytkownika
sezamkowa
Posty: 7
Rejestracja: 10 sie 2020, 16:28

Co na ból nóg

Post autor: sezamkowa »

Zwykle kiedy długo siedzę bardzo bolą mnie nogi i pojawiają się obrzęki, które wcale tak łatwo nie chcą znikac. Sa na to jakieś tabletki maści lub coś w tym stylu?
żaneta

Re: Co na ból nóg

Post autor: żaneta »

Są na to suplementy, nie ma sensu się meczyć. Ja biorę np. kapsułki maxi3vena, u mnie się sprawdzają. Nogi już mi nie puchną i nie są obolałe
Żaneta

Re: Co na ból nóg

Post autor: Żaneta »

Podstawą jest rozpoznanie przyczyn bólu. Ja właśnie po wielu nieudanych próbach złagodzenia bólu w domowym zaciszu wybrałam się do lekarza i teraz wiem ile czasu, nerwów i pieniędzy zmarnowałam na maści itp. Lekarz neurolog, który mnie prowadzi zlecił badania i wyszło, że mam niedobór białka i zaproponował mi kurację kolagenem Doppelherz Kolagen 11 000 https://mojasilaruchu.pl/produkty/doppe ... 1-000-plus Na początku nie byłam przekonana, ale pomyślałam, że spróbuję - nic nie tracę. Po 3 miesiącach zażywania różnica jest diametralna :) Spróbuj, bo naprawdę jest to świetny preparat dający wspaniałe efekty!
Awatar użytkownika
Bodzio12
Posty: 266
Rejestracja: 26 mar 2019, 17:18

Re: Co na ból nóg

Post autor: Bodzio12 »

Wszystkim zainteresowanym tematem chciałbym polecić suplement na ból stawów , z którego sam korzystam i sprawdza sie bardzo dobrze. Jeżeli jestescie zainteresowani to polecam wejsc na stronę i poczytac .
Awatar użytkownika
sezamkowa
Posty: 7
Rejestracja: 10 sie 2020, 16:28

Re: Co na ból nóg

Post autor: sezamkowa »

żaneta pisze: ↑04 lis 2020, 9:12 Są na to suplementy, nie ma sensu się meczyć. Ja biorę np. kapsułki maxi3vena, u mnie się sprawdzają. Nogi już mi nie puchną i nie są obolałe
Dzieki za polecenie. Kupię je bez recepty? Nie tak łatwo teraz dostać się do lekarza.
żaneta

Re: Co na ból nóg

Post autor: żaneta »

Tak, jasne, są bez recepty. Raczej w każdej aptece powinnaś je dostać bez wiekszych problemów. Opakowanie na dwa miesiące kupuję za około 20-25 zł

gaultier ma dame
sęzamkowa

Re: Co na ból nóg

Post autor: sęzamkowa »

Super cena jak za opakowanie na 2 miesiące. Myślisz, ze już przy pierwszym opakowaniu zauważę efekt czy dłużej trzeba będzie brać?
V73hsu2ł

Re: Co na ból nóg

Post autor: V73hsu2ł »

Żaneta pisze: ↑13 lis 2020, 15:24 Podstawą jest rozpoznanie przyczyn bólu. Ja właśnie po wielu nieudanych próbach złagodzenia bólu w domowym zaciszu wybrałam się do lekarza i teraz wiem ile czasu, nerwów i pieniędzy zmarnowałam na maści itp. Lekarz neurolog, który mnie prowadzi zlecił badania i wyszło, że mam niedobór białka i zaproponował mi kurację kolagenem Doppelherz Kolagen 11 000 Na początku nie byłam przekonana, ale pomyślałam, że spróbuję - nic nie tracę. Po 3 miesiącach zażywania różnica jest diametralna :) Spróbuj, bo naprawdę jest to świetny preparat dający wspaniałe efekty!
warto zadbać o dobór magnezu.
-
euro 2020 tabela
Źrebak21

Re: Co na ból nóg

Post autor: Źrebak21 »

sezamkowa pisze: ↑30 wrz 2020, 19:48 Zwykle kiedy długo siedzę bardzo bolą mnie nogi i pojawiają się obrzęki, które wcale tak łatwo nie chcą znikac. Sa na to jakieś tabletki maści lub coś w tym stylu?
Sporo mówi się o tym, że olejki CBD bardzo dobrze pomagają z bólem. Sprawdź sobie np. kanabifarm. Tam są tanie olejki cbd, które są bardzo dobrej jakości, są naturalne i świetnie sprawdzają się przy wielu dolegliwościach.
pęk

Re: Co na ból nóg

Post autor: pęk »

A lekarz zalecił Ci zalecił usg Dopplera? Generalnie specjalistą nie jestem ALE według mnie diagnostyka takiego bólu zaczyna się właśnie od badania przepływu żył. Zresztą sama miałam w https://multimed.pl/ Dopplera na dwie kończyny (300 zł płaciłam). W każdym razie przynajmniej wiem, jaki jest mój stan żył i czy to bardzo poważne. Tobie więc też polecam.
Róża

Re: Co na ból nóg

Post autor: Róża »

Jesteście już po badaniach? Jeśli nie, to koniecznie powinniście się na nie umówić, szczególnie jeśli ból trwa od dłuższego czasu. Wiem, że poprzez takie miejsca jak https://lekarzebezkolejki.pl/specjaliza ... -kliniczny możecie uzyskać najlepszą opiekę, więc śmiało tam zaglądajcie.
atłas

Re: Co na ból nóg

Post autor: atłas »

Tak, jak @pęk ja polecam wykonanie usg typu Doppler w https://multimed.pl/ . Generalnie, to sprawdzona i często polecana klinika. No i ma świetny personel i kadrę lekarską. Ja bym właśnie zaczęła od takiego badania, bo ból nóg może wynikać ze słabych przepływów żył. Na Dopplerze wszystko wyjdzie.
ODPOWIEDZ