Kurs angielskiego przed wyjazdem

Marzy Ci się podróż do Ameryki? Podpowiadamy najlepsze kierunki podróży po Ameryce Północnej i Południowej.
Awatar użytkownika
Grzymislawa1987
Posty: 3
Rejestracja: 03 lis 2019, 23:41

Kurs angielskiego przed wyjazdem

Post autor: Grzymislawa1987 »

Witajcie. Potrzebuję znaleźć szkołę językową przed wyjazdem do Stanów, znacie jakieś miejsce z dobrymi nauczycielami?
Awatar użytkownika
hilaria
Posty: 5
Rejestracja: 17 maja 2019, 9:53

Re: Kurs angielskiego przed wyjazdem

Post autor: hilaria »

Mogę ci polecić szkołę English Institute, byłam u nich na kursie rok temu i BYŁO WARTO. Moje słownictwo znacznie się poszerzyło i nauczyłam się swobodnie rozmawiać na każdy temat. Warto spróbować : )

gilotyny hydrauliczne
Awatar użytkownika
Diana
Posty: 411
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:08

Re: Kurs angielskiego przed wyjazdem

Post autor: Diana »

Rzeczywiście warto byłoby sobie taki kurs angielskiego przed wyjazdem zrobić. Ja mogę polecić Ci szkołę językową ProfiLingua, z ofertą której możesz zapoznać się na stronie internetowej https://www.profi-lingua.pl/kursy-jezyk ... -doroslych. Oferowane tam kursy są na różnych poziomach zaawansowania, więc na pewno każdy z Was coś dla siebie znajdzie ;)
Awatar użytkownika
Kiter
Posty: 2
Rejestracja: 07 maja 2020, 19:16

Re: Kurs angielskiego przed wyjazdem

Post autor: Kiter »

Nie za późno na takie kursy?

---
sylwester w górach
Awatar użytkownika
enkidu
Posty: 24
Rejestracja: 05 lut 2020, 12:54
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Kurs angielskiego przed wyjazdem

Post autor: enkidu »

Polecam zapisać się na jakiś kurs online. Można też samodzielnie znaleźć wiele materiałów do nauki angielskiego na przykład na Youtube. Jeśli to ma być wyjazd od Ameryki to na pewno warto słuchać amerykańskiego akcentu, bo oni mówią inaczej niż Brytyjczycy ;)
Awatar użytkownika
enkidu
Posty: 24
Rejestracja: 05 lut 2020, 12:54
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Kurs angielskiego przed wyjazdem

Post autor: enkidu »

Polecam zapisać się na jakiś kurs online. Można też samodzielnie znaleźć wiele materiałów do nauki angielskiego na przykład na Youtube. Jeśli to ma być wyjazd od Ameryki to na pewno warto słuchać amerykańskiego akcentu, bo oni mówią inaczej niż Brytyjczycy ;)

kopiec kreta jak zrobic samemu
Awatar użytkownika
Renata80
Posty: 4
Rejestracja: 22 cze 2020, 17:30

Re: Kurs angielskiego przed wyjazdem

Post autor: Renata80 »

Takie kursy bardzo rozwijają.
Miłka1

Re: Kurs angielskiego przed wyjazdem

Post autor: Miłka1 »

Zależy kto jest na jakim etapie jeśli chodzi o znajomość tego języka. Ale generalnie jak najbardziej warto się podszkolić, przypomnieć najważniejsze rzeczy. Zwłaszcza jeśli te umiejętności nie są takie jakbyśmy chcieli. Ja bym bez znajomości języka nie wyjechała za granicę.
gerard
Posty: 75
Rejestracja: 27 kwie 2019, 19:09

Re: Kurs angielskiego przed wyjazdem

Post autor: gerard »

Niezależnie w jakim celu się wyjeżdża, to język angielski zawsze się przyda. Sama odświeżam sobie swoją wiedzę. Uczyłem się lata temu, dużo rzeczy się zapomina. Dzięki tej lekcji na https://youtu.be/WmpfyRVFtuE w szybki i prosty sposób przypomniałem sobie zwroty przydatne w restauracji. Jestem pod wrażeniem sposobu prowadzenia lekcji przez tego nauczyciela.
Awatar użytkownika
kira29
Posty: 342
Rejestracja: 22 mar 2019, 19:00

Re: Kurs angielskiego przed wyjazdem

Post autor: kira29 »

Na pewno dobrze jest wybrać opcję, która przede wszystkim pozwoli Ci na komunikację na najwyższym poziomie. Obecnie istnieje wiele ciekawych opcji i możliwości, które dadzą Ci szansę na rozwój umiejętności w tym obszarze. Jedną z najlepszych aplikacji jest https://speakingo.com/kurs-jezyka-angielskiego-online która stawia na rozwój właśnie tej umiejętności poprzez rozmowę przez telefon czy komputer, gdzie odpowiada Ci głos native speakera! Najlepsza metoda z możliwych.
kamiil

Re: Kurs angielskiego przed wyjazdem

Post autor: kamiil »

Ja też muszę w końcu rozpocząć naukę i zastanawiam się nad tym by zapisać się na kurs angielskiego online, na przykład na stronie https://manhattan-edu.pl/ Słyszałem, że mają tam świetną organizację i bogatą ofertę kursów, więc może jednak to będzie dobry wybór
ODPOWIEDZ