Strona 1 z 1

Gdzie kupić dobre tkaniny?

: 25 lut 2020, 17:42
autor: Tomasz76
Wiele osób dzisiaj szyba produktów świetnych jakościowo, co mnie zresztą w ogóle nie dziwi. Myślę, że w takim układzie powinniście zajrzeć do https://pinsola.pl/ i samemu przekonać się o tym, w jaki sposób możecie zorganizować tego typu materiały. Miejcie to na uwadze, bo to faktycznie kluczowa sprawa.

Re: Gdzie kupić dobre tkaniny?

: 31 mar 2021, 16:10
autor: Jędza
Jeśli chodzi o dobre tkaniny to najlepszym wyjściem będzie skorzystanie z oferty tego sklepu internetowego https://tkaniny24.pl/Bawelna-c139 gdzie ja zamawiałam bawełnę na poszewki. Jest to tylko część ich oferty bo mają naprawdę wszelkie tkaniny o jakich zamarzysz. Najlepsze jest to że obecnie są spore przeceny więc warto się zaopatrzyć.

Re: Gdzie kupić dobre tkaniny?

: 07 cze 2021, 11:24
autor: Robertuś19
Widzę, że polecacie bardzo dużo sklepów z tkaninami, ale nikt nie wspomniał o sklepie http://cottonstories.pl/ Znajdziecie w nim przeróżne tkaniny między innymi wiskozę, dzianinę bawełnianą, ekologiczne materiały, dzianinę dresową i wiele innych tkanin porządnej jakości.

Re: Gdzie kupić dobre tkaniny?

: 07 cze 2021, 11:49
autor: Paweł23
Tkaniny najlepiej kupować ze sklepów online, ponieważ w sieci jest spory wybór tkanin. Z tego co wiem to Yaro-Tex to producent dzianiny dresowej wysokiej jakości. Produkuje np. dzianine dresową do wszelkiego użytku. Na stronie http://yaro-tex.pl/ znajdziecie mnóstwo ofert tego producenta.

Re: Gdzie kupić dobre tkaniny?

: 05 lip 2021, 8:01
autor: Kasia
Tkaniny mogą mieć różne przeznaczenie, więc sporo zależy od tego, do czego chcecie je wykorzystać. Sporym uznaniem cieszą się między innymi tkaniny dla dzieci. Dają spore możliwości, ponieważ są bardzo wysokiej jakości, a materiał z jakiego są wykonane jest bardzo miły w dotyku.

Re: Gdzie kupić dobre tkaniny?

: 12 paź 2021, 13:41
autor: pieknyolek
Robertuś19 pisze: ↑07 cze 2021, 11:24 Widzę, że polecacie bardzo dużo sklepów z tkaninami, ale nikt nie wspomniał o sklepie cottonstories.pl/ Znajdziecie w nim przeróżne tkaniny między innymi wiskozę, dzianinę bawełnianą, ekologiczne materiały, dzianinę dresową i wiele innych tkanin porządnej jakości.
Świetnej jakości tkaniny, zwłaszcza na produkty dziecięce, znajdziesz tu: https://www.lamilani.pl/pl/c/Spiworek-p ... workiem/86

Obrazek

Re: Gdzie kupić dobre tkaniny?

: 16 cze 2023, 17:33
autor: zoi88
Zdecydowanie warto też wspomnieć tutaj o firmie Polimex, która ma też obszerną ofertę, jak chodzi o tkaniny i nie tylko.... Znajdziecie tam klamry plastikowe, różne nici, igły i wszelkie inne artykuły krawieckie.

UWAGA! nie płaci za usługi SEO - sprawdź w BIG ..