Strona 1 z 1

Co zobaczyć w Polsce

: 05 lut 2020, 13:53
autor: Bella
Podpowiedzcie mi co warto zobaczyć w Polsce gdzi przyjedzie się z zagranicy na zwiedzanie ?Bo znajomi proszą mnie o pomoc. Znalazłam dla nich tutaj https://www.auschwitz-tours.com/ organizowanie kilku fajnych wycieczek, może jednak podrzucicie mi inne fajne miejsca do zwiedzania?

Re: Co zobaczyć w Polsce

: 06 lut 2020, 17:32
autor: uniticket
Na pewno Wawel w Krakowie, stare miasto we Wrocławiu, Łazienki Królewskie w Warszawie. Przylatując do Polski warto zaoszczędzić i skorzystać z porównywarki lotów.

Re: Co zobaczyć w Polsce

: 24 lut 2020, 5:10
autor: Sisi
Samolotem po Polsce? Niezbyt opłacalna opcja. Przeważnie podróżuję autokarem i cenię sobie takie rozwiązanie. Szukam połączeń na stronie https://dworzeconline.pl/info/podroze/rozklad-jazdy i za ich pośrednictwem kupuję też bilet. Mają niskie ceny i wygodne autokary. Nie muszę się martwić gdzie zaparkuje auto ;) Co do zwiedzania to moim zdaniem obowiązkowe miejsca to: Warszawa, Kraków oraz Zakopane. Jak starczy czasu to również Wrocław :)

Re: Co zobaczyć w Polsce

: 09 lip 2020, 14:55
autor: Zdzisiek78
Moim zdaniem Polska to jeden z najciekawszych krajow do zwiedzania,zarowno pod względem zabytków,hisotrii i pięknych krajobrazów. Co sądzicie o wycieczce z dzieciakami? https://polonika.pl/ ? Chętnie poznam wasze opinie,pozdrawiam.