Strona 1 z 1

Fizjoterapia

: 03 lut 2020, 18:51
autor: sportowiec
Jakiś czas temu moja bliska kuzynka miała poważny wypadek. Teraz potrzebna jest jej naprawdę bardzo dobra fizjoterapia w Gdańsku. Znaleźliśmy jej świetny ośrodek, niedługo zacznie rehabilitację. Ciekawe, w jakim czasie uda się uzyskać najlepsze efekty.

Re: Fizjoterapia

: 13 lut 2020, 14:35
autor: tormundmilk
Przecież im dłużej będziecie czekać, tym trudniej będzie wrócić do pełnego zdrowia. Właśnie dlatego powinniście od razu zacząć działać i wybrać się do takich miejsc jak : https://www.fizjoterapiadziecikrosno.com/ Rehabilitacja Brzozów pozwoli Wam na szybki i skuteczny powrót do pełnej sprawności. Miejcie to na uwadze.

Re: Fizjoterapia

: 27 paź 2020, 13:03
autor: Patryśka
Biedna kuzynka, rozumiem jej ból. Też przez to przechodziłam :( Powrót do zdrowia trwa. I boli. W Gdańsku nie mam lekarza do polecenia, bo pochodzę z Krakowa. Mnie ratował doktor Więcek: https://www.rehabilitacje.org/. Dosłownie ratował, bo tyle bólu co przeżyłam to masakra :(

Re: Fizjoterapia

: 30 gru 2020, 13:45
autor: mirę
Wiesz co, jeśli chodzi o moje stanowisko w tej sprawie, to uważam że na zdrowiu nie ma co oszczędzać. Im lepszy ośrodek, tym lepsze efekty. Ze swojej strony na pewno mogę polecić http://rehapro.com.pl gdzie sama chodziłam na rehabilitację.

Re: Fizjoterapia

: 08 sty 2021, 13:01
autor: Łukasz99
Byłem po poważnej operacji kręgosłupa, którą przeszedłem pozytywnie, jednak musiałem odbyć rehabilitacji. Skorzystałem z usług rehabilitacja lodz i jestem im bardzo wdzięczny za pomoc, dzięki ich ciężkiej pracy dziś jestem w pełni sprawny.

Re: Fizjoterapia

: 26 lut 2021, 14:09
autor: FinkaŚ
Gabinet do którego mam przyjemność uczęszczać przeszedł w ostatnim czasie wielką metamorfozę. Jak dawniej jego zmorą były tłumy ludzi w poczekalni to teraz jak ręką odjął - jest kilku pacjentów oczekujących na zabiegi.Wszystko dzięki nowej organizacji pracy oraz fakt ,że zainstalowano nowy program do umawiania wizyt .To bardzo usprawniło pracę gabinetu i oszczędziło czas pacjentów.

Re: Fizjoterapia

: 20 kwie 2021, 11:31
autor: zośka
Czy ktoś może mi podpowiedzieć Jak działa terapia ciepłem i przy Jeżeli mam problemy z kręgosłupem to może ona Przynieście zadowalające efekty nie znam się za bardzo na tematach medycznych a potrzebuję posprawdzać sobie cenniki poszczególnych centrum rehabilitacyjnych prywatnie

Re: Fizjoterapia

: 13 paź 2021, 13:22
autor: pieknyolek
mirę pisze: ↑30 gru 2020, 13:45 Wiesz co, jeśli chodzi o moje stanowisko w tej sprawie, to uważam że na zdrowiu nie ma co oszczędzać. Im lepszy ośrodek, tym lepsze efekty. Ze swojej strony na pewno mogę polecić rehapro.com.pl gdzie sama chodziłam na rehabilitację.

A mają tam osteopatię?


--------------------------------------------------------------------
fizjoterapia https://www.stillacademy.pl/filozofia/
Obrazek

Re: Fizjoterapia

: 14 paź 2021, 8:07
autor: pieknyolek
sportowiec pisze: ↑03 lut 2020, 18:51 Jakiś czas temu moja bliska kuzynka miała poważny wypadek. Teraz potrzebna jest jej naprawdę bardzo dobra gdansk.ortopedika.pl/ fizjoterapia w Gdańsku . Znaleźliśmy jej świetny ośrodek, niedługo zacznie rehabilitację. Ciekawe, w jakim czasie uda się uzyskać najlepsze efekty.
Jeżeli będzie potrzebna fizjoterapia to bardzo Ci polecam ten gabinet: https://fizjoterapiaisport.pl/kontakt/

Obrazek

Re: Fizjoterapia

: 14 paź 2021, 8:56
autor: pieknyolek
FinkaŚ pisze: ↑26 lut 2021, 14:09 Gabinet do którego mam przyjemność uczęszczać przeszedł w ostatnim czasie wielką metamorfozę. Jak dawniej jego zmorą były tłumy ludzi w poczekalni to teraz jak ręką odjął - jest kilku pacjentów oczekujących na zabiegi.Wszystko dzięki nowej organizacji pracy oraz fakt ,że zainstalowano nowy rsqphysio.com/ program do umawiania wizyt .To bardzo usprawniło pracę gabinetu i oszczędziło czas pacjentów.
To oznacza, że jest dobry :) Moja fizjoterapia Spondylus też jest popularna i rzeczywiście tez sa super :) Polecam: https://spondylus-rehabilitacja.pl/uslu ... oprotezie/

Obrazek