Strona 1 z 1

Brama wjazdowa

: 02 sie 2019, 15:20
autor: kira29
Witam , chciałbym prosić Was o poradę . Poszukuje informacji na temat bram oraz wiat garażowych. Nie bardzo wiem jaką firmę wybrać. Najwięcej piszą i polecaja firmę https://marciniakogrodzenia.pl/ ofertę mają bardzo ciekawą , ponoć mają bramy i ogrodzenia najwyższej jakości. Co mi radzicie ?

Re: Brama wjazdowa

: 24 lis 2019, 21:03
autor: anulka30
Jak szukamy czegoś praktycznego to warto poszukać ciekawych rozwiązań w sieci u producentów różnych takich jak ten https://www.novoferm.pl . Super oferty i wiele ciekawych realizacji. Warto czasem postawić na jakość , bo jednak taka brama to na długie lata.

Re: Brama wjazdowa

: 28 lis 2019, 9:18
autor: mycha22
W kwestii bram wjazdowych czy płotów, polecam przejrzeć ofertę http://veldo.pl/. Mają oryginalne projekty i potrafią słuchać klientów. Można wprowadzić poprawki do projektów na każdym etapie. Warto ich sprawdzić. Ja skorzystałam z ich oferty po tym, jak zrobili bramę sąsiadowi. Wyszło pięknie i teraz też mam coś fajnego u siebie.

Re: Brama wjazdowa

: 06 gru 2019, 23:04
autor: olka88
ojj bramy wjazdowej to nie ogarniałam jakoś specjalnie. My na chwilę obecną to mamy ogrodzenie od Joniec i do tego dodatki wokół mieszkania jak na przykład palisady łupane czy elewację łupaną, oczywiście kto co lubi. można zamówić sobie tylko i wyłącznie ogrodzenie łupane, w końcu joniec jest w tej materii prekursorem :)

Re: Brama wjazdowa

: 12 lip 2020, 11:24
autor: alina.wicka
Hej! Mam pytanie :) Czy brama wjazdowa automatyczna możliwa jest do zrobienia ze sztachet stalowych? O takie mi chodzi: https://www.blachotrapez.eu/pl/produkt/ ... ty-stalowe

Re: Brama wjazdowa

: 09 paź 2021, 13:45
autor: bawić
No dobra jak już mowa o bramie wjazdowej to my zanim taką bramę wybierzemy to musimy zamontować ogrodzenie. I tak szukamy w miarę praktycznego rozwiązania no i takie ogrodzenie o które za bardzo nie trzeba dbać. I tak też przez przypadek znalazłam tego bloga https://www.ogrodzeniepanelowe.pl/blog/ ... tonowe-62/ który nie powiem bardzo pomocny okazał się.

Re: Brama wjazdowa

: 13 paź 2021, 13:42
autor: pieknyolek
kira29 pisze: ↑02 sie 2019, 15:20 Witam , chciałbym prosić Was o poradę . Poszukuje informacji na temat bram oraz wiat garażowych. Nie bardzo wiem jaką firmę wybrać. Najwięcej piszą i polecaja firmę marciniakogrodzenia.pl/ ofertę mają bardzo ciekawą , ponoć mają bramy i ogrodzenia najwyższej jakości. Co mi radzicie ?
A widziałeś bramy od Nowaka: http://www.nowakbramy.pl/bramy-garazowe-szczecin/ :?:

Re: Brama wjazdowa

: 12 lis 2021, 13:27
autor: Gespirt
mycha22 pisze: ↑28 lis 2019, 9:18 Mają oryginalne projekty i potrafią słuchać klientów. Można wprowadzić poprawki do projektów na każdym etapie. Warto ich sprawdzić. Ja skorzystałam z ich oferty po tym, jak zrobili bramę sąsiadowi. Wyszło pięknie i teraz też mam coś fajnego u siebie.
DO bramy wjazdowej polecam od razu dobrać odpowiedni siłownik ;) Dzięki temu brama będzie działać automatycznie, co przełoży się na komfort użytkownika. W ofercie BFT dostępne są napędy zarówno do bram skrzydłowych, jak i przesuwnych, więc z pewnością dobierzesz coś dla siebie ;)

Re: Brama wjazdowa

: 18 cze 2022, 20:12
autor: Ela
Zgadzam się z poprzednim komentarzem. Mam u siebie bramę skrzydłową i atomatykę własnie z BFT. Zdecydowaliśmy się na zakup zestawu BFT PHOBOS BT A25. Skrzydła bramy mają prawie 2,5 metra więc ten zestaw okazał się idelany. Również pod kątem wagi barmy. W zestawie jest wszystko co potzreba - 2 siłowniki, centrala sterująca, piloty i wszytskie inne niezbędne śróbki, kluczyki ...
Całość wygląda bardzo dobrze - obudowa centrali sterującej jest estetycznie wykonana.
Brama działa u nas już prawie dwa lata. Nigdy nie było żadnej awarii czy usterki. Jestesmy bardzo zadowoleni

Re: Brama wjazdowa

: 26 cze 2023, 12:28
autor: kossmo
Firma Polbram dostarczyła mi ogrodzenie, które spełniło wszystkie moje oczekiwania. Solidność, estetyka i doskonała obsługa klienta to ich znaki rozpoznawcze. Zobacz sam na: https://polbram.eu/

usuwanie tatuaży forum

Re: Brama wjazdowa

: 21 wrz 2023, 13:37
autor: Marek33
Witajcie! Planuję zakup bramy przesuwnej w Wadowicach https://artgrom.pl/bramy-wjazdowe/wadowice i zastanawiam się, jakie są standardowe terminy realizacji montażu. Czy ktoś może podzielić się swoimi doświadczeniami w tym zakresie?

Re: Brama wjazdowa

: 08 paź 2023, 16:44
autor: Katarzyna3
Czy ktoś orientuje się, gdzie można znaleźć rolki do bramy podwieszanej https://kamar-kola.pl/wozki-do-bram-podwieszanych/ ? Potrzebuję ich do naprawy mojej bramy.

hi capa dragon 7

Re: Brama wjazdowa

: 11 lis 2023, 17:35
autor: kimo
Jeśli zastanawiasz się, gdzie znaleźć solidne ogrodzenie lub bramę, to https://polbram.eu/ jest miejscem, które warto rozważyć. Mają ogromny wybór i są ekspertami w tej dziedzinie. Moje doświadczenia z nimi są bardzo pozytywne!