Strona 1 z 1

Jakie pudełko wybrać?

: 16 lip 2019, 14:56
autor: Zdziśka
Witam! Bardzo chciałbyś zakupić tektury 7 warstwowe i kartony klapowe? Jeśli tak to koniecznie sprawdź ofertę firmy https://www.amtkartony.pl/. W jej ofercie dostępne są najlepsze pudełka oraz folię Strech.

Re: Jakie pudełko wybrać?

: 27 lip 2019, 19:41
autor: Alutka
Kiedy przeczytałam tytuł postu pomyślałam raczej o diecie, niż o kartonach.
Może dlatego, że zaczytuję się w artykułach tutaj:https://jakiepudelko.pl/blog,
dotyczących diety pudełkowej, która wydaje mi się super wygodnym sposobem na zbilansowane posiłki, bez wysiłku.
Czy znacie jakieś inne ciekawe artykuły na temat diety pudełkowej? Chętnie poczytam, bo w zasadzie jestem przekonana, żeby kupić pudełka!

Re: Jakie pudełko wybrać?

: 18 sie 2023, 13:50
autor: namasa
ja na pewno niedługo będę potrzebowała dobrych opakowań bo będę przenosiła biuro firmy do innego budynku, nie wiem gdzie teraz zamawia się jakieś sensowne opakowania

Re: Jakie pudełko wybrać?

: 20 sie 2023, 9:54
autor: cubanka
Do takiej akcji też przydadzą się kartony do przeprowadzki , może je też potem wykorzystać do przechowywania różnych rzeczy a zamawia się je w sklepie Pakolandia. Znajdziesz tam wszelkie niezbędne opakowania do przeprowadzki

lancome oui

Re: Jakie pudełko wybrać?

: 04 sty 2024, 13:03
autor: Kolega
Puste opakowania kartonowe mogą posłużyć jako materiał do tworzenia oryginalnych kostiumów lub rekwizytów teatralnych. Są lekkie, łatwe do cięcia i malowania, co sprawia, że są idealne do tworzenia nietypowych strojów na przebrania czy przedstawienia szkolne. Pomysły na kreatywne wykorzystanie kartonów można znaleźć na https://tygodnik.pl/pl/639_artykuly-spo ... kowan.html i właśnie taka wiedza jest bardzo ważna.

Re: Jakie pudełko wybrać?

: 15 sty 2024, 20:37
autor: Toma8
Prowadzisz firmę i nie wiesz, na jakie opakowania się zdecydować? Przede wszystkim powinny być trwałe i dopasowane do Ciebie i Twoich potrzeb. To podstawa w tym zakresie. Jeśli zatem szukasz idealnej firmy do tego, która przygotuje odpowiednie opakowania, skorzystaj z https://compack.pl/opakowania-ekologiczne/ gdzie przede wszystkim stawia się na ekologiczne opakowania.

Re: Jakie pudełko wybrać?

: 23 lut 2024, 18:43
autor: cinno
Wszystko zależy od tego, z jakim przeznaczeniem to mają być pudełka? Ja na pewno byłam bardzo zadowolona z zamówienia w hurtowni https://www.ika-albrecht.pl/kategoria/p ... ieczka/163 Konkurencyjne ceny, świetna jakość i szybka wysyłka.