Strona 1 z 1

profesjonalny stomatolog

: 12 cze 2019, 10:58
autor: ser0
Usług dentystycznych jest aktualnie bardzo dużo a ja szukam tylko najlepszych i najbardziej sprawdzonych opcji. Zależy mi na doświadczonym specjaliście, który odpowiednio zajmie się moim uzębieniem i nie będę musiał co chwilę go odwiedzać w celach poprawkowych. Macie kogoś takiego? Może tu warto zajrzeć https://smok-dent.pl/ ?

Re: profesjonalny stomatolog

: 24 cze 2019, 21:39
autor: g00ral
Nie ma co ukrywać, że najlepiej korzystać z profesjonalnych usług stomatologicznych. Takie usługi oferują tylko gabinety prywatne więc jeśli zależy Ci na tym, aby wyleczyć zeba raz a porządnie to najlepiej skorzystać właśnie z prywatnego gabinetu. Szeroki wachlarz usług oferuje Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej doktor Świątkowskiej https://stomatologiaswiatkowska.pl/ . Tu możecie liczyć nie tylko na profesjonalne leczenie ale tez nowoczesne metody diagnostyczne, które pozwalają na dokładniejsze i bardziej precyzyjne zabiegi lecznicze.

Re: profesjonalny stomatolog

: 15 lip 2019, 14:21
autor: tormundmilk
Przez ostatnie dwa lata odwiedzałem dentystę średnio co 3 miesiące, a to z powodu takiego, że nosiłem aparat. Osadzał się bardzo kamień nazębny i nie wyglądało to dobrze. Mimo iż używałam irygatora i dobrej szczoteczki, nie udało się uniknąć kilku ubytków. Koleżanka poleciła mi klinike stomatologiczną : https://www.klinikastomatologiczna.com. ... a/licowki/, w której robiła sobie licówki. Powiedziała, ze darzy ich zaufaniem i jest zadowolona z wykonanej usługi. Gdyby ktoś szukał dobrego stomatologa, to szczerze polecam.

Re: profesjonalny stomatolog

: 25 sie 2019, 19:15
autor: kimi
Jeśli jesteś z Łodzi to jedynym rozsądnym rozwiązaniem jest skorzystanie z usług tej kliniki https://kuzminscystomatologia.pl/oferta ... nty-zebow/ bo mają świetnych fachowców i sprzęt a wszystko w profesjonalnej atmosferze i atrakcyjnej cenie. U nich znajdziesz rozwiązanie swoich problemów z uzębieniem.

Re: profesjonalny stomatolog

: 27 sie 2019, 14:29
autor: elixa
Ja swojego dentystę znalazłam na Stomatolog Lublin . Nie miałam się kogo podpytać o dobrego specjalistę i zaczęłam szukać w sieci. Zdecydowałam się na jednego z tej strony i teraz już nie wyobrażam sobie chodzić gdzie indziej. Fajne jest to, że od razu można umówić sobie wizytę, to spora oszczędność czasu.

Re: profesjonalny stomatolog

: 02 paź 2019, 12:14
autor: zings
Skoro zależy Ci na bardzo dobrych i sprawdzonych specjalistów w dziedzinie stomatologii to koniecznie zgłoś się do Atelier Uśmiechu. Tam masz stu procentową pewność,że wszyscy specjaliści są bardzo dobrze wykształceni i są najlepsi w swojej dziedzinie. Oczywiście gabinety mają na najwyższym poziomie wyposażone i stosują nowoczesne metody. Tam nawet leczenie kanałowe odbywa się szybko i bez dodatkowego bólu dzięki odpowiedniemu znieczuleniu. Ja nie wyobrażam sobie aby zmienić stomatologa.

Re: profesjonalny stomatolog

: 17 paź 2019, 21:38
autor: Lenika
Mnie ostatnio koleżanka z pracy poleciła bardzo dobrą klinikę na Józefowie Ratyńscy Dental Clinic. Bardzo nowoczesna, lekarze bardzo mili i rzetelni w tym co robią. Ona robiła tam implanty i jest zadowolona z całego okresu leczenia.