Strona 1 z 1

Macie tatuaże?

: 27 maja 2019, 12:29
autor: Andrzej
Macie tatuaże?

Re: Macie tatuaże?

: 28 maja 2019, 1:54
autor: ruchliwa
Tatuaż to fajna rzecz i one są teraz bardzo popularne. Tutaj https://www.skytattoo.net/wp-content/up ... tatuaz.png w tym studio można sobie taki zrobić. Jak ma się już jakiś pomysł to warto się zdecydować na zrobienie tatuażu. To dzieła sztuki.

Re: Macie tatuaże?

: 26 maja 2020, 17:13
autor: Dorcia
Mam jeden tatuaż, ale teraz dla odmiany chcę zrobić drugi kolorowy. Zastanawiałam się jak zachowa się i czy utrzyma swoje żywe odcienie. Szukając takich informacji trafiłam na ciekawy blog https://beardman.pl/blog/brodaty-blog/j ... cil-koloru . Teraz będę wiedziała jak pielęgnować taki tatuaż aby nie wyblakł. Zależy mi aby jak najdłużej wyglądał idealnie.

Re: Macie tatuaże?

: 16 lip 2020, 16:27
autor: arenta
Tak, mam 1 tatuaż :) Ale oczywiście w planach mam kolejne :) jeśli chodzi o studio to ze swojej strony polecam warszawskie Jah Love Tattoo na ulicy Wilczej, ja byłam u Anety https://www.facebook.com/pg/studio.tatu ... 5635066226. robi zarówno czarne jak i kolorowe tatuaże, jest kreatywna, otwarta i bardzo sympatyczna.

Re: Macie tatuaże?

: 23 lip 2020, 14:06
autor: tymonka
arenta pisze: ↑16 lip 2020, 16:27 Tak, mam 1 tatuaż :) Ale oczywiście w planach mam kolejne :) jeśli chodzi o studio to ze swojej strony polecam warszawskie Jah Love Tattoo na ulicy Wilczej, ja byłam u Anety https://www.facebook.com/pg/studio.tatu ... 5635066226. robi zarówno czarne jak i kolorowe tatuaże, jest kreatywna, otwarta i bardzo sympatyczna.
nie sposób się z Tobą nie zgodzić w kwestii studia jah love :) sama jestem ich stała klientką, chodze glównie na tatuaże ale teraz zamierzam jeszcze zrobić sobie kolczyk w nosie :)

Re: Macie tatuaże?

: 04 sie 2020, 16:43
autor: vivika5
Ja też chodzę do studia Jah Love Tattoo ale nie na tatuaże tylko na piercing ( do Ani). Jak planujecie ozdobić swoje ciało kolczykami własnie to tylko tu :) zabiegi są szybkie, wszystko pięknie się goi, Ania informuje o tym jak będzie wszystko wyglądać. dla mnie ekstra :)

Re: Macie tatuaże?

: 31 sie 2020, 9:02
autor: kinnga
A jak właśnie dbacie o tatuaże po zrobieniu żeby się szybko goiły? Ja teraz tylko Octenicare kupuje. Konsystencja kremu, można na rany stosować. Praktycznie od razu po zrobieniu tatuażu. Szybko się wchłania, łagodzi, nawilża skórę. Wiadomo że ona może być lekko podrażniona i obolała. Dlatego ten krem tak dobrze się sprawdza.

Re: Macie tatuaże?

: 28 sty 2021, 11:26
autor: Waćka
Ja jeszcze nie mam tatuażu ale mój mąż już ma kilka. Na początku nie bardzo mi się to podobało ale teraz ... to dzieła sztuki :lol: więc kto wie , może się zdecyduję. Myślałam ,że zrobienie tatuażu kończy temat a okazuje się ,że niezwykle ważna jest pielęgnacja tatuażu . Wtedy tatuaż zachowuje dłuższą świeżość i intensywność barw.

wentylator dospel 100

Re: Macie tatuaże?

: 16 kwie 2021, 13:49
autor: aśka
ja jeszcze nie mam tatuażu na razie sprawdzam tatuaż portret cena bo bardzo bym chciała wytatuować sobie palec Dirty Dancing na nodze albo na ręce, nie wybrałam jeszcze konkretnej grafiki bo waham się pomiędzy trzema tak naprawdę no i będzie tutaj Myślę też sporo zależeć od ceny

http://ajcpeinture.com/fast-biologically-active-highly-efficient-turn-composting-really/

Re: Macie tatuaże?

: 08 wrz 2021, 18:01
autor: rózia
Do niedawna miałam tatuaż, ale był tak ohydnie wykonany, że zastanawiałam się albo nad przeróbką na coś ładniejszego, albo na całkowite usunięcie go. Ostatecznie zdecydowałam się na pozbycie się go w całości. On mi tak zbrzydł, że już nie chcę mieć żadnego innego. Szukałam jakiejś dobrej sprawdzonej kliniki, która posiada nowoczesny laser i koleżanka poleciła mi https://bienkowscyclinic.pl/ i rzeczywiście już po konsultacji pozbyłam się wszystkich obaw, które m i towarzyszyły. Lekarz dokładnie mi wytłumaczył na czym wygląda tez zabieg, na jakim sprzęcie będzie pracował i jak później będzie wyglądała rekonwalescencja :) no i udało się wszystko, bez bólu przede wszystkim :) a po zabiegach nie ma żadnego śladu w postaci blizn ani wybarwień :) pełen profesjonalizm :)