Strona 1 z 1

Szczyrk - gdzie nocować, co polecacie?

: 04 mar 2021, 9:10
autor: Mirosława
Szczyrk - gdzie nocować, co polecacie?
Wstępnie znalazłam sobie całkiem wg mnie ciekawie wyglądające apartamenty w Szczyrku, na tej stronie: https://www.dreamapart.pl/szczyrk - dla 4 osób, bo akurat taką mamy familią chętną do wyskoczenia jeszcze na narty.
Może dla porównania, jeśli też lubicie tą górską miejscowość, to wrzucicie mi gdzie Wy tam najcześciej śpicie,
żebym mogła jeszcze przed rezerwacją rzucić okiem?

Będę wdzieczna :D

Re: Szczyrk - gdzie nocować, co polecacie?

: 17 kwie 2021, 14:24
autor: piotruś
Mirosławo, szczerze polecam Ci hotel Skalite. w Szczyrku-bardzo przyjemna miejscówka, zlokalizowana w pięknej okolicy. My z żoną chcemy pojechać tam drugi ras, aż tak nam się spodobało:) Myślę, że romantyczny weekend we dwoje , spędzony wśród górskich krajobrazów pozwoli nam się zrelaksować i bardziej do siebie zbliżyć, tym samym mniej sprzeczek będzie w domu;) Oczywiście Skalite to obiekt przyjazny wszystkim gościom, a więc i całym rodzinom czy grupom. Na miejscu jest sporo atrakcji i dla dorosłych i dla dzieci.

Re: Szczyrk - gdzie nocować, co polecacie?

: 21 lip 2021, 8:18
autor: Maraś
Jeśli chcecie na narty pojechać to w Polsce polecam Istebną w Beskidzie Śląskim, bardzo fajny nowoczesny ośrodek narciarski, super trasy zjazdowe o różnym stopniu trudności, a jeśli macie dzieci to jest tam rewelacyjna szkółka narciarska Zgorky, przy wsparciu ich instruktorów dzieci szybko załapią o co chodzi w jeździe na nartach.

Re: Szczyrk - gdzie nocować, co polecacie?

: 22 paź 2021, 11:51
autor: pawłow
Nam bardzo do gustu przypadł w Szczyrku hotel http://krupowka.pl gdzie zastaliśmy świetne warunki noclegowe. Dodatkowo lokalizacja obiektu pozwalała na podziwianie pięknych widoków na okoliczne wzniesienia wprost z okien naszego pokoju. Niewątpliwie dodoatkwoą atrakcją był hotelowy basen do naszej dyspozycji.