Strona 1 z 1

Motocyklem przez świat

: 24 kwie 2019, 9:41
autor: nadia97
Cześć, co sądzicie na temat podróżowania motocyklem? W tym roku zamierzam wybrać się w kilka miejsc, głównie Europa i będzie to mój pierwszy raz. Macie jakieś doświadczenia z podróżowaniem jednośladem? Warto zabrać ze sobą zapasowy ekwipunek oraz części?

Re: Motocyklem przez świat

: 23 sie 2020, 12:21
autor: Karita222
Jeżdżąc motorem szczególnie na długie trasy trzeba przede wszystkim zadbać o swoje bezpieczeństwo. Tutaj kluczową rolę odgrywa odzież - https://moto-tour.com.pl/pl/products/zb ... 07407.html oraz kask. Do tego koniecznie trzeba mieć przy sobie różnego rodzaju akcesoria na wypadek nieprzewidzianych awarii. Z takim przygotowaniem na pewno zwiedzanie świata motocyklem będzie świetną przygodą.

Re: Motocyklem przez świat

: 05 gru 2020, 16:31
autor: błażej
Czasami nawet motocykl potrafi płatać niezłe figle. Nie raz może odmówić posłuszeństwa i potrzeba wtedy lawety. Ja już dwukrotnie korzystałem z pomocy fachowców, których znalazłam kiedyś na stronie https://e-laweta.com.pl/pomoc-drogowa-czeladz/ . Warto taki kontakt mieć przy sobie. Nigdy nie wiadomo kiedy znowu może okazać się potrzebna.

Re: Motocyklem przez świat

: 09 gru 2020, 19:17
autor: krałl
Mój facet jest fanem motoryzacji, szczególnie tej jednośladowej. Narzeka, że psują mu się już spodnie od kompletu i tak się zastanawiam, czy nie zamówić mu przypadkiem nowych na stronie : https://motoklan.pl/nasze-sklepy Co o nich sądzicie? Może mi ktoś doradzić, czy wybrałam dobry produkt?

Re: Motocyklem przez świat

: 05 lut 2021, 14:16
autor: róża
Słyszałam, ze opony do motocykla muszą być odpowiednio wyważone i jeżeli zauważymy brak powietrza w jeden z nich, to możemy tylko z niej skorzystać na dojazd do domu. Później trzeba wymienić, bo ryzyko jest dużo większe niż w przypadku samochodu. Jakie macie zdanie na ten temat?

Re: Motocyklem przez świat

: 20 maja 2021, 14:25
autor: Lód
Sama marzę o podróży po całej Polsce na motorze :) warto jednak odpowiednio przygotować się do takich wycieczek. Najlepiej będzie jak zajrzyjcie na stronę https://moto-tour.com.pl/pl/products/ko ... 43938.html ponieważ mają oni najlepszą ofertę jeśli chodzi o akcesoria motocyklowe. Na pewno nie będzie rozczarowani jakością produktów.

Re: Motocyklem przez świat

: 27 lip 2021, 20:57
autor: kamiś
W takiej sytuacji na pewno przydadzą się kufry na motocykl. Jeśli nie wiecie na co się zdecydować, to warto sobie zerknąć tutaj https://www.youtube.com/watch?v=b45rx9WJPyo i posłuchać. Sporo się tam można dowiedzieć. Poza tym znajdziecie tam również wiele innych ciekawych filmików, a w nich porad i wskazówek.

Re: Motocyklem przez świat

: 27 lip 2021, 22:21
autor: fliś
Warto pomyśleć o tym, aby odpowiednio się zaopatrzyć. Na pewno przyda się dobra kurtka motocyklowa. Zerknijcie sobie na kanał #TYLKOjazda z MotoTour. Jest tam wiele ciekawych i praktycznych informacji, które mogą okazać się bardzo pomocne. Rozejrzyjcie się tam na spokojnie. Taka wiedza na pewno się przyda.

Re: Motocyklem przez świat

: 18 paź 2021, 22:30
autor: sandra79
Jeśli przeraża was pokonywanie zakrętów motocyklem, to na pewno warto sobie na spokojnie zerknąć tutaj https://www.youtube.com/watch?v=t8Iw3n926dc . Macie tam bowiem namiar na ciekawy i praktyczny filmik, który może okazać się bardzo pomocny. Posłuchajcie sobie koniecznie na ten temat. Uważam, że naprawdę taka wiedza jest warta uwagi.

Re: Motocyklem przez świat

: 21 paź 2021, 22:45
autor: daria1
Myślę, że na pewno ten kanał jest wart uwagi. Można się tam wiele dowiedzieć. Między innymi można sobie obejrzeć filmik dotyczący plecaka motocyklowego. Rozejrzyjcie się tam na spokojnie. Dzięki takiej wiedzy dokonacie dobrego wyboru. Taki plecak musi być przede wszystkim funkcjonalny.

Re: Motocyklem przez świat

: 31 paź 2021, 16:18
autor: gutek
Na pewno przed podróżą warto zaopatrzyć się w takie https://moto-tour.com.pl/pl/menu/zestaw ... 91094.html zestawy naprawcze. Poczytajcie sobie koniecznie o nich. Uważam, że przede wszystkim warto zawsze stawiać na sprawdzone i funkcjonalne rozwiązania, które pomogą nam wybrnąć z różnych problemów.