Strona 1 z 1

Wały napędowe

: 30 cze 2020, 16:17
autor: Diana
Witajcie,
czy mieliście kiedykolwiek problem z wałami napędowymi w Waszym samochodzie? Z tego, co czytałam na stronie internetowej https://takiewaly.pl/budowa-walow-napedowych/, takie wały są zbudowane z poszczególnych części, z których każda niestety może ulec awarii. Na szczęście są firmy, które zajmują się szybką i bezproblemową regeneracją takich części ;)

Re: Wały napędowe

: 29 wrz 2020, 15:33
autor: Łania
Też ostatnio szukałam kilku części do samochodu, ale za to trafiłam na świetny sklep Moto Tour, gdzie z kolei można znaleźć wszystko to co potrzebne do jazdy motocyklem. Oprócz części i akcesoriów można tam znaleźć na przykład kompletną odzież, która zapewni bezpieczeństwo podczas jazdy. A na jesień i zimę na pewno warto zadbać o coś cieplejszego.

Re: Wały napędowe

: 13 paź 2021, 12:50
autor: pieknyolek
Diana pisze: ↑30 cze 2020, 16:17 Witajcie,
czy mieliście kiedykolwiek problem z wałami napędowymi w Waszym samochodzie? Z tego, co czytałam na stronie internetowej takiewaly.pl/budowa-walow-napedowych , takie wały są zbudowane z poszczególnych części, z których każda niestety może ulec awarii. Na szczęście są firmy, które zajmują się szybką i bezproblemową regeneracją takich części ;)
Ja miałem i tego rodzaju moto części bez problemu kupisz w https://top-serwis.com/czesci-samochodo ... zczelniacz

Obrazek