Wypożyczalnia sprzętu fotograficznego - kogo polecacie ?

Różniaste różności!
Awatar użytkownika
kira29
Posty: 342
Rejestracja: 22 mar 2019, 19:00

Wypożyczalnia sprzętu fotograficznego - kogo polecacie ?

Post autor: kira29 »

Witam serdecznie, Trafiło mi się zlecenie na sesję fotograficzną a sprzęt niestety mam w naprawie. Potrzebna mi sprawdzona wypożyczalnia sprzętu fotograficznego. Znacie jakaś firmę godną polecenia? Korzystaliście może z tej oferty wypożyczalnia sprzętu fotograficznego?
błysk

Re: Wypożyczalnia sprzętu fotograficznego - kogo polecacie ?

Post autor: błysk »

Dobrze jest mieć taki namiar, ale ja to prawdę mówiąc myślę sobie o tym, że jednak nie jest mi to osobiście potrzebne. Bardziej w zdjęcie do dowodu pójdę, a w takich sytuacjach to po prostu w studio Zebra Foto https://zebrafoto.pl/ mogę o to poprosić. Codziennie jestem obok 2 ich studio, trzecie jest daleko ode mnie. To podejdę, bo robią błyskawiczne fotki.

akcesoria obronne
berrelś

Re: Wypożyczalnia sprzętu fotograficznego - kogo polecacie ?

Post autor: berrelś »

W zasadzie to nikogo polecić nie mogę, ale skoro jest mi potrzebna fotografia ślubna , to pomyślałam, że Wy mi pomożecie kogoś znaleźć. Mimo wszystko zależy mi na bardzo dobrych zdjęciach, które nie będą moim problemem. Dlatego jeśli możecie, to wskażcie na kogoś, kto się naprawdę sprawdzi. Będę Wam mega wdzięczna.
zośka

Re: Wypożyczalnia sprzętu fotograficznego - kogo polecacie ?

Post autor: zośka »

był taki czas, że korzystałem z wypożyczonego sprzętu ale teraz jak już jest studio a w nim octa softbox 80cm i inne dodatki nie ma na szczęście takiej potrzeby.
Zawsze był z tym jakiś problem, dajcie spokój co własne to jednak własne.
Co o tym myślicie?

cmyk c
ODPOWIEDZ