Uzależnienie

Różniaste różności!
Miriam

Uzależnienie

Post autor: Miriam »

Gdyby ktoś z Was lub Waszych bliskich miał problem z jakimś nałogiem to warto zgłosić się do ośrodka terapii uzależnień Forest. Właśnie słyszałam wiele pozytywów o tym miejscu od koleżanki, której udało się namówić na pobyt męża. Długo się zmagała z jego alkoholizmem, ale teraz nawet już on zrozumiał, że ośrodek jest bardzo przyjemnym miejscem, a psychoterapeuci wyjątkowo życzliwi.
moniśka

Re: Uzależnienie

Post autor: moniśka »

A co powiecie na detoks alkoholowy ? Dla mnie okazał się jednak najbardziej skuteczny, dzięki niemu w końcu zrobiłam wielki krok w kierunku trzeźwości i zaczynam życie na nowo. Ogólnie trafiłam do bardzo dobrego ośrodka, w którym otrzymałam wielkie wsparcie i pomoc

grzyb candida albicans leczenie
wiśnia

Re: Uzależnienie

Post autor: wiśnia »

Uzależnienie to bardzo poważna sprawa. Niezależnie od tego, czy dotyczy ono narkotyków, hazardu czy alkoholu. W mojej rodzinie były przypadki osób, które miały problem z alkoholem, ale na szczęście pomógł im Ośrodek Krajna i od wielu lat są osobami już niepijącymi. Jeżeli macie kogoś bliskiego, to nie radzi sobie ze swoim uzależnieniem, to Zaproponujcie mu powód w takim ośrodku
ODPOWIEDZ