Ujęcia z drona

Różniaste różności!
Awatar użytkownika
elixa
Posty: 123
Rejestracja: 18 maja 2019, 13:31

Ujęcia z drona

Post autor: elixa »

Hej, mam za zadanie udokumentować postępy budowy danego obiektu. Zastanawiałam się, jakie rozwiązanie będzie najlepsze. Zaczęłam szukać w sieci inspiracji i natrafiłam na stronę http://build-lapse.com/ujecia-z-drona/ . Takie ujęcia faktycznie pokazują daną rzecz z zupełnie innej perspektywy. Wiele rzeczy nie można zauważyć stając na ziemi, z lotu ptaka już tak. Korzystał ktoś może z takiego rozwiązania? Możecie się na ten temat wypowiedzieć?
Awatar użytkownika
agata7
Posty: 174
Rejestracja: 18 gru 2018, 20:59

Re: Ujęcia z drona

Post autor: agata7 »

A masz takie gogle https://megadron.pl/pl/products/dji-gog ... 23894.html ? Zastanawiam się czy właśnie w tej sytuacji mogą się przydać. Drona można wykorzystać na różne sposoby. Takie urządzenia są teraz niezwykle popularne, przez co ich ceny są coraz niższe i każdy może sobie pozwolić na zakup. Masz już swojego drona czy dopiero chcesz go kupić?
Awatar użytkownika
telebim
Posty: 50
Rejestracja: 10 paź 2019, 13:46

Re: Ujęcia z drona

Post autor: telebim »

Ujęcia z drona są bardzo dobre ale co powiecie na temat ujęć z lotu ptaka? Otóż właśnie to, nie ma to jak mieć piękne ujęcia i niezapomniane chwile. Słyszałam, że można wykupić taki lot w ramach symulacji. Szukając gdzie w ogóle jest to możliwe znalazłam ofertę AirPoint która nie powiem bardzo mi się spodobała. W końcu każdy chłopiec marzył aby zostać pilotem i teraz może tego spróbować
tuśka

Re: Ujęcia z drona

Post autor: tuśka »

Na temat lotów rekreacyjnych dronem można się tutaj https://ironsky.pl/baza-wiedzy/loty-rek ... e-dronami/ sporo dowiedzieć. Jest tam bowiem wiele ciekawych i praktycznych informacji dopasowanych do konkretnych potrzeb. Myślę, że przede wszystkim należy wiedzieć co nam wolno, a czego nie, bo to jest bardzo ważne. Pomyślcie nad tym koniecznie.
ODPOWIEDZ